<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

1
Пройшла конференція присвячена 100-річчю діяльності центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику в сфері релігії, в якій взяли учассть представники різних конфесій, науковці, держ. службовці.

20 червня пройшла Всеукраїнська наукова конференція Департаменту у справах релігії та національностей Міністерства культури України за сприяння комітету культури і духовності Верховної Ради України та інших установ. Назва конференції звучала як: «Державний орган у справах релігії в Україні: історія і сучасність». А присвячена вона була 100-річчю діяльності центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику в сфері релігії.

Проходила конференція також за сприяння кафедри релігієзнавства філософського факультету Київського Національного університету імені Тараса Шевченка і відбувалася у зручній і естетичній залі засідань вченої ради університету і ректор Леонід Губерський радо вітав учасників.
Була створена чудова атмосфера взаємоповаги і це сприяло обговорюванню ефективної взаємодії державних органів, вчених і власне релігійних конфесій.
Озвучимо декілька тем, що звучали протягом конференції.
Андрій Юраш, к. політ.н., директор Департаменту у справах релігії та національностей розпочав з доповіді про головні віхи і форми існування цього органу влади.
Д. філос. н., проф., Людмила Филипович озвучила як вчені релігієзнавці працюють на користь державно-конфесійних відносин.
Віта Тітаренко, к.філос.н., доц. розказала про співпрацю науки і управління на прикладі Департаменту у справах релігії і національностей та Відділення релігієзнавства ІФ НАН України.
Керівник департаменту греко-католицької церкви, к.юр.н., митрофорний протоієрей Олекса Петрів виказав свою думку про місію центральних органів виконавчої влади у справах релігії з церковного погляду.
Дуже шокуючими звучали факти з доповіді к. істор. н. Ігоря Козловського про релігійну ситуацію на окупованих територіях Донецької області, де практично встановлений тоталітарних режим, коли інакомислячі зникають, або потрапляють у підвали чи ями і навіть катуються.
Шейх Емад Абу Алруб, президент Українського центру діалогу та комунікацій призивав до взаємодії і об’єднання і розповів про досвід взаємодії мусульманських релігійних організацій із Департаментом у справах релігій і національностей.
Представник Церкви Саєнтології Катерина Манаршек доповідала про досвід визнання Церкви в Європі: законодавства не всіх країн вимагають реєстації і церква офіційно визнана у більшості країн Європи за рішеннями адміністративних органів чи судів, або ж входить до реєстру, де це передбачено законодавством.
Муфтій Саід Ісмагілов закликав до рівності і ставлення до усіх конфесій (не тільки «традиційних», а і мало чисельних) без жодної дискримінації, так, щоб були враховані, почуті усі голоси і пропозиції.
Програма була насичена, складалася з трьох пленарних засідань, під час яких прозвучало багато пропозицій і практичних думок, які, сподіваємося, будуть реалізовані.


Религиозная община "Церковь саентологии Киева"
Автор:Екатерина написать автору

дата публикации: 21.06.2018 16:30


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены