<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

З 23 по 30 червня за підтримки «Мегалот» від «М.С.Л.» відбудеться Перший міжнародний форум Східної та Центральної Європи Via Carpatia

Упродовж наступного тижня село Криворівня (Івано-Франківська область) буде культурною столицею України.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia. Захід відбудеться з 23 по 30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і стане знаковою культурною та суспільною подією країни. На учасників і гостей чекає насичена інтелектуальна та розважальна програма.
Ідея проведення форуму має історичне підґрунтя, адже цей край ще десятки років тому був улюбленим місцем відпочинку української інтелігенції. «Ми хочемо відродити літню столицю України. Переконані, що нею є Криворівня, тому що це унікальне село у Верховинському районі, де свого часу проводили літні вакації. Протягом дванадцяти років там перебували Іван Франко та Михайло Грушевський, приїжджали Леся Українка та художник Іван Труш, створював театр Гнат Хоткевич. У цій місцевості Параджанов знімав «Тіні забутих предків». Кожен народ має таке місце, де літом приємно перебувати», - зазначив ініціатор створення форуму, народний депутат Микола Княжицький.
Поставлено за мету не просто відродити традиції, а й ще раз нагадати, що Україна є центром Європи та однією з країн, яка підписала Карпатську конвенцію, якій виповнюється п'ятнадцять років. Цей документ об'єднує Чехію, Словаччину, Угорщину, Румунію, Польщу, Сербію та Україну.
«Таким чином, ми хочемо створити культурний центр східно-європейського простору», - підкреслив Княжицький.
У рамках форуму запланована серйозна економічна дискусія. Очікується широке представництво урядовців і депутатів з України та Європейського Союзу. Одна з ключових подій - дводенна конференція «Коло Вінценза: майбутнє Карпат», у рамках якої відбудеться вручення Премії Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів». Під час заходу говоритимуть про конституційну демократію, економічні моделі розвитку сільського господарства в гірських районах, туризм як чинник розвитку економіки Карпатського регіону та інфраструктурні проекти як шлях об’єднання країн Карпатського Єврорегіону. Темами дискусії стануть екосистема, природні заповідники Карпат, інновації для розвитку регіону. Окрема панель буде присвячена «Спадку Вінценза: культура гірських народів як драйвер розвитку регіонів».
Також на учасників і гостей чекає насичена програма, яку складуть: фестиваль народної творчості, кінофестиваль Transcarpatia, гуцульський фестиваль «Полонинське літо», проект Made in Ukraine, фестиваль музики та мистецтва Sounds of CARPATIA тощо.
Автор ідеї та ініціатор форуму: Микола Княжицький.
Організатори: ГО «Всеукраїнський демократичний форум», ГО «Гуманітарна студія «Хвиля», ГО «Співбуття: культурна автономія».
Форум відбувається за підтримки: Міністерства інформаційної політики України, Міністерства культури України, Комітету Верховної Ради України з питань культури та духовності, Державного агентства України з питань кіно, Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Верховинської районної ради, Верховинської районної адміністрації, «Єврорегіон Карпати».
Генеральний партнер і спонсор: «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л».
Медійні партнери заходу: 1+1, Еспресо, ТСН, Газета по-українськи, Журнал «Країна», Країна ФМ, УНІАН.
Спонсори заходу: Національний туроператор України «TPG», Найбільша мережа кінотеатрів «Мультиплекс».
Регіональні партнери: ГО «Гуцулики».
Офіційний авіаперевізник: МАУ.
Спонсор Конференції «Коло Вінценза»: Міжнародний Інститут Бізнесу .
Інформаційний партнер Конференції «Коло Вінценза»: ICTV.

О компании: Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.
У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).
У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.


Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
Автор:Прес-служба М.С.Л. написать автору
http://msl.ua
тел.:+38 044 461 92 18

дата публикации: 21.06.2018 16:34


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены