<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

KFC розпочинає благодійну акцію «Я допомагаю» зі збору коштів для «СОС Дитячі Містечка Україна»

KFC розпочинає благодійну акцію «Я допомагаю» зі збору коштів для «СОС Дитячі Містечка Україна»

20 червня мережа ресторанів KFC розпочала збір коштів для оснащення тренінгової зали в Молодіжному центрі для підлітків і молоді, який у вересні відкриє українське представництво міжнародної організації «СОС Дитячі Містечка». Протягом двох місяців усі охочі зможуть придбати на касі ресторанів KFC сувенір у вигляді будиночка всього за 7 грн. Усі отримані гроші будуть перераховані «СОС Дитячі Містечка Україна» і спрямовані на закупівлю необхідного обладнання та меблів.
Новий Молодіжний центр, який будується в Київській області організацією «СОС Дитячі Містечка Україна», розпочне роботу вже 21 вересня 2018 року. Планується, що тут будуть навчатися, спілкуватися, поліпшувати навички та розвивати здібності близько 200 юнаків і дівчат у віці 14-25 років. І хоча Центр призначений насамперед для вихованців прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, а також дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, двері закладу будуть відчинені для всіх, хто прагне здобувати нові знання, спілкуватися з однолітками, а також цікаво і корисно проводити дозвілля .
У Центрі проходитимуть освітні заходи для підготовки підлітків до дорослого життя. Благодійна акція KFC спрямована на збір коштів для оснащення тренінгової кімнати, а саме для придбання меблів, проекторів, моніторів, корисної літератури і розвивальних настільних ігор. Такі заняття покликані розвинути в молодих людях здатність самостійно приймати рішення, поліпшити навички спілкування та соціалізації, побороти страх перед дорослим життям.
«У багатьох країнах KFC працює над тим, щоб зробити світ навколо кращим – встановлює високі стандарти якості продукції, розвиває партнерства з місцевими компаніями, піклується про збереження навколишнього середовища, допомагає дитячим будинкам і нужденним. І завжди ми робимо це у співпраці з нашими гостями, партнерами і постачальниками, тому що, тільки об'єднавши зусилля, ми зможемо досягти значних змін, – зазначила Ірина Гущина, директор з комунікацій Yum! Brands (KFC) по Центральній і Східній Європі. – Ми сподіваємося, благодійна акція на користь «СОС Дитячі Містечка Україна» знайде підтримку у наших гостей».
Візуальним втіленням акції став будиночок, що символізує родину, а слоганом – девіз «Турботлива родина для кожної дитини», яким керується у своїй діяльності «СОС Дитячі Містечка Україна». Дитячі містечка – це альтернатива дитячим будинкам, місце, де діти живуть у прийомних сім'ях у любові та повазі, а також безпрецедентна підтримка і допомога сім'ям, які опинилися в скрутному становищі.
«2016 року було проведено дослідження про готовність молоді до дорослого життя після виходу з-під опіки. Результати необнадійливі: 50% не мають необхідних навичок для адаптації до самостійності, 98% бояться цього нового етапу свого життя. Тому такі центри, як наш, дуже важливі для соціалізації молоді, для розвитку впевненості в собі, особистісних і професійних якостей. Сподіваємося, що завдяки небайдужим українцям і організатору акції – KFC – ми зможемо обладнати тренінгову залу і допомагати всім, хто звернеться в Молодіжний центр», – зазначив Андрій Чупріков, генеральний директор міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі Містечка Україна».
Незважаючи на те, що це перша подібна спільна акція KFC і «СОС Дитячі Містечка», ідею проведення такого заходу збираються перейняти ресторани мережі KFC в інших країнах.

О компании: KFC – міжнародний бренд ресторанів швидкого обслуговування, представлений у більш ніж 130 країнах світу. Легендарна курка KFC, приготована за рецептом полковника Сандерса, продається в понад 21 000 ресторанів по всьому світу. Рецепт панірування з 11 трав і спецій є комерційною таємницею та відомий лише декільком співробітникам KFC. У штаті компанії – понад 300 000 співробітників. Найбільший ресторан формату драйв знаходиться в Києві та обслуговує 200 автомобілів на годину.
Відкриття першого закладу мережі KFC в Україні відбулося наприкінці 2012 року в Києві. На сьогодні мережа налічує 14 закладів.

«СОС Дитячі Містечка» (SOS Kinderdorf International) – це міжнародна незалежна правозахисна організація, яка допомагає дітям у 135 країнах світу. Перше «СОС Дитяче Містечко» було засноване Германом Гмайнером у 1949 році в місті Імст, Австрія.
«СОС Дитячі Містечка» – це унікальна альтернатива інтернатам; місце, де діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, живуть у прийомних сім'ях разом з СОС-батьками, братами і сестрами, отримуючи все необхідне для повноцінного розвитку в атмосфері любові, поваги та довіри.
У 2006 році було збудоване перше «СОС Дитяче Містечко» в Україні, у місті Бровари Київської області.
З 2003 року більш ніж 20 000 дітей отримали підтримку від «СОС Дитячі Містечка Україна».


САН ИнБев Украина
Автор:SPN написать автору
тел.:067 357 7487

дата публикации: 05.07.2018 16:14


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены