<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Абоненти ВОЛІ відсвяткують «Тиждень акул» ексклюзивним контентом

Прес-реліз, 23.07.2018 р. Discovery Channel надає ексклюзивний архів найкращих програм «Тижня акул» спеціально для онлайн-кінотеатру ВОЛЯ

Цього літа акули знову заполонять ефір, аби полоскотати нерви глядачам, а вчені здивують новими фактами про цих грізних, але привабливих хижаків. На Discovery Channel стартує «Тиждень акул» і цьогоріч їхня навала буде особливо грандіозною!
З 23 липня абоненти компанії ВОЛЯ зможуть насолодитися найкращими програмами про акул за 30 років, зокрема захоплюючими шоу за участю 23-кратного Олімпійського чемпіона Майкла Фелпса й легендарного експерта з виживання Беара Гріллса.
«Ми пропонуємо користувачам нашого кінотеатру Volia Cinema найпопулярніший цикл документальних програм «Тиждень акул» — про одного з найнебезпечніших морських хижаків усіх часів. Акули — це по-справжньому сильні і кровожерливі істоти, які, однак, примудряються дивувати вчених своєю кмітливістю і глибоким опрацюванням плану виживання.
Завдяки співпраці з Discovery Channel, наші абоненти можуть стати співучасниками чудових шоу, які привертають увагу яскравими сюжетами і високою якістю контенту», — говорить директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.
«Тиждень акул» уперше вийшов на екрани 17 липня 1988 року в США, коли герої шоу «У полоні акули» спустилися на морське дно в спеціальних клітинах, які захищають від хижаків. Із цієї десятисерійної програми почалася тріумфальна хода «Тижня акул», який із кожним роком привертав усе більше прихильників. За минулі 30 років глядачі познайомилися із десятками видів акул, у програмах брали участь багато світових зірок.
«У цьому році Discovery святкує річницю «Тижня акул» найгучнішими та дійсно захоплюючими тематичними програмами. Завдяки плідній співпраці із сучасною та інноваційною компанією ВОЛЯ, ми плануємо показати нашим глядачам максимальну кількість годин контенту про акул. В онлайн-кінотеатрі абонентам буде доступно 30 кращих шоу, присвячених цим небезпечним хижакам», — генеральний менеджер Discovery Inc. в Центральній і Східній Європі Вікторія Девіс.
Святкуйте річницю «Тижня акул» з 23 липня на Discovery Channel у компанії ВОЛЯ!

О компании: ВОЛЯ - загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD і інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ до Інтернет, а також хмарні рішення і послуги найбільшого в Україні дата-центру. ВОЛЯ тричі визнана кращим провайдером цифрових розваг року за версією Міжнародного конкурсу-фестивалю «Вибір року».


ЗАТ "ОТП Банк"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
http://www.volia.com

дата публикации: 24.07.2018 16:20


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены