<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

lifecell у партнерстві з компанією IoT Ukraine розгортають першу в Україні Національну мережу Інтернету речей.

24 липня 2018 року. Діджитал-оператор lifecell та оператор мережі Інтернету речей IoT Ukraine розпочинають побудову першого сегменту Національної мережі Інтернету речей. Запуск у тестову експлуатацію заплановано вже на серпень. Першим етапом спільного проекту передбачено забезпечення покриття для м. Києва.

Сьогодні в рамках спільного проекту lifecell та компанії IoT Ukraine розпочинається встановлення перших 40 базових станцій, що дозволить покрити понад 90% території міста та надасть можливість підключити близько 200 000 пристроїв. Під час першого етапу проекту будуть тестуватися он-лайн рішення для розумного міста, логістичних сервісів, моніторингу довкілля, розумного дому тощо. Отримані дані будуть використані клієнтами для тестування функціональних можливостей платформи та датчиків технології Інтернету речей стандарту LoRaWAN. Серед постачальників аплікацій та гаджетів — як відомі світові, так і українські розробники та виробники.
Створення Національної мережі забезпечить можливість підключення мільйонів різноманітних пристроїв і датчиків у багатьох галузях економіки та задовольнить потреби населення у сучасних сервісах Інтернету речей.
Поширення новітньої технології на території України надасть значний поштовх до динамічного розвитку цифровізації та створить сучасну екосистему Інтернету речей у національних масштабах.


***
lifecell — український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій.
100% акцій оператора належать Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець четвертого кварталу 2017 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 8 млн. користувачів.
Як діджитал-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів lifecell пропонує тарифи та послуги, які є найбільш зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв.
IoT Ukraine — український національний оператор мережі Інтернету речей стандарту LoRaWan. Компанія була заснована в 2017 році з метою побудови сучасної мережі Інтернету речей для розвитку національної екосистеми Інтернету речей та діджиталізаціі українського суспільства.


o2pr
Автор:Медуна написать автору
тел.:044 545 77 07

дата публикации: 25.07.2018 16:35


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены