<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Аутсорсити чи ні?

Аутсорсингові послуги набувають все більшої популярності для сучасного бізнесу, що прагне розвитку. Залучення надійного аутсорсингового провайдера дозволяє зосередитися на ключових бізнес-процесах, впровадженні інноваційних рішень в лінійці продуктів чи послуг компанії, в той час як допоміжні бізнес-процеси та інфраструктура перебуватимуть під контролем і у фокусі роботи провайдера.

Найчастіше в управління аутсорсинговому провайдеру передаються допоміжні та інфраструктурні бізнес-процеси - це процеси, що підтримують основну діяльність компанії, але без якісного функціонування яких успішний бізнес компанії неможливий.

Управління персоналом та його адміністрування в допоміжних бізнес-процесах потребує досить великих інвестицій часу та додаткових зусиль з їх ефективної організації. Саме тому однією з найсуттєвіших переваг передачі таких процесів провайдеру є економія ресурсів внутрішніх відділів HR, фінансів та закупівель, а також лінійного менеджменту компанії.

В ході реалізації аутсорсингового проекту експертний провайдер:

володіє найактуальнішими даними ринку праці, що дозволяють зважено планувати забезпечення персоналом проекту;
ефективно організує процеси відбору і оцінки необхідного персоналу для аутсорсингового проекту;
самостійно керує чисельністю персоналу без втрати якості надаваних послуг;
навчає новий персонал та впроваджує програми наставництва для ефективної адаптації нових співробітників;
забезпечує персонал усім необхідними для виконання робіт;
працевлаштовує співробітників згідно актуальних норм трудового законодавства, розраховує та сплачує заробітну платню, податки та інші платежі з суворим дотриманням норм податкового законодавства;
впроваджує програми мотивації, працює над підвищенням лояльності персоналу та утриманням найбільш цінних співробітників;
контролює виконання KPI, встановлених для оцінки рівня якості послуг, та вживає заходів для оптимізації процесів, переданих в управління.

Починаючи з процесів пошуку і підбору проектних фахівців, забезпечення їх усім необхідним для виконання роботи та закінчуючи контролем виконання ними завдань, на кожному етапі надійний провайдер аутсорсингових послуг може запропонувати ефективні рішення, засновані на експертизі та досвіді управління такими проектами.

Ірина Гріневецька, заступник керівника департаменту надання послуг з кадрового аутсорсингу, кадровий холдинг АНКОР.

О компании: Холдинг АНКОР - один з лідерів кадрової індустрії. З 1990 року АНКОР спеціа-лізується в галузі рекрутменту, стаффінгу, аутсорсингу і консалтингу. Сьогодні ме-режа холдингу включає понад 40 офісів на території п’ятьох країн. Щорічно АНКОР обслуговує понад 1600 клієнтів, міжнародних та національних компаній. Виручка хол-дингу АНКОР в Україні за 2017 рік склала понад 260 мнл. гривень. На глобальному ринку АНКОР працює в партнерстві з міжнародним холдингом Randstad. Для більш детальної інформації відвідайте ancor.ua


АНКОР в соціальних медіа:
https://www.facebook.com/ancor.ua/
https://www.linkedin.com/company/ancor-ukraine/


ООО "АНКОР Персонал Украина"
Автор:Ірина Гріневецька написать автору
http://ancor.ua
тел.:044 4951520

дата публикации: 08.08.2018 17:53


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены