<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

фото 7 фото 4 фото 6 фото 1 фото 2
За підтримки Офісу НАТО в Україні проведено чергову серію тренінгових програм з психологічного відновлення учасників бойових дій

27.08.2018. В Україні проведено чергову серію тренінгових програм

За підтримки Офісу НАТО в Україні проведено чергову серію тренінгових програм з психологічного відновлення учасників бойових дій.

За підтримки офісу НАТО в Україні з військовослужбовцями учасниками бойових дій, які заплановані до звільнення в запас проведено чергову серію тренінгових програм з психологічного відновлення в межах реалізації Програми психологічних тренінгів “Шлях з бою до дому”. Заходи здійснювались фахівцями громадської організації “Ліга офіцерів”, яка діє на підставі укладеного з Генеральним штабом Збройних Сил України Меморандуму про співробітництво. За останні два місяця через зазначені програми пройшли 520 військовослужбовців з тринадцяти військових підрозділів.
Слід зазначити, що дана програма націлена на профілактику виникнення посттравматичних розладів та подоланню негативних наслідків у військовослужбовців, які можуть виникати під час їхнього переходу до мирного життя. Крім того, навчання було побудовано таким чином, щоб кожен учасник тренінгу зміг розробити свою власну стратегію використання набутого досвіду у цивільному житті.
Як наслідок, за твердженням тих хто навчався, було змінено їх погляд на проблему подальшої соціалізації, збільшено конструктивного оптимізму в ставленні до свого майбутнього, сформовані наміри використовувати отримані знання та навички після завершення військової служби.
Саме на таких практичних вміннях та знаннях щодо саморегуляції та відновлення були сфокусовані тренінгові психологічні заходи громадської організації “Ліга офіцерів”.
У свою чергу командний склад військових частин все частіше розглядає цю роботу як пріоритетну. Адже це дає можливість не лише тримати на контролі морально-психологічний стан підлеглих, а й певною мірою сприяти ефективному переходу військовослужбовців в реалії цивільного життя у разі їх звільнення в запас.
Такої думки також дотримуються і військові психологи з військ (сил), які були залучені до тренінгів Головним управлінням морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України. За підсумками заходу військові психологи висловили вдячність за отриману методологічну підтримку, практичні та корисні вправи, методи та техніки.
Взагалі, за відгуками усіх учасників тренінгових програм ці заходи є вкрай актуальними. Адже в Збройних Силах України триває активна робота щодо розробки ефективної системи психологічної реабілітації усіх категорій військовослужбовців – учасників бойових дій.

Прес-служба ГО “Ліги офіцерів”

О компании: ГО "Ліга офіцерів"


Ліга офіцерів
Автор:Арнаутов Олександр Олександрович написать автору
тел.:067 4657232

дата публикации: 27.08.2018 18:21


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены