<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

КНЕУ та ІС-ПРО відкривають високо сучасний клас навчання

В Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана відкривається Центр автоматизації бухгалтерського обліку та кадрів.
Урочисте відкриття Центру відбудеться 6 вересня 2018 року о 14:00 в приміщенні університету, де буде представлено кабінет для навчання.


В приміщенні Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана буде представлено кабінет для навчання, обладнаний для проведення дистанційного навчання системи ІС-ПРО – української розробки класу ERP-систем, яку вже визнали надійною альтернативою обліковій системі 1С.
Сучасно обладнана аудиторія площею 50 кв.м з високоякісною технікою, інтерактивною дошкою та іншими необхідними речами відповідає технічним вимогам сьогодення та створює найкращі умови для плідного і якісного навчання студентів.
В Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана вперше в Україні запроваджено нову спеціалізацію «Діджитал-облік». Метою створення нашого Центру є підготовка висококваліфікованих фахівців з бухгалтерського обліку та кадрів. Дистанційне навчання допоможе студентам набути практичних навичок в роботі з ERP-системою ІС-ПРО.
Система ІС-ПРО – це адаптивний багатофункціональний програмний комплекс світового стандарту ERP для управління підприємствами, організаціями, бюджетними установами. Комплекс складається з 14 підсистем для автоматизації різноманітних процесів господарської діяльності: бухгалтерського та податкового обліку, фінансового планування, управління логістикою та виробництвом, управління персоналом, відносинами з клієнтами, тощо.
Система ІС-ПРО стовідсоткова українська розробка, яка за ефективністю не поступається іноземним програмам, при цьому має значну цінову перевагу перед аналогічними системами.
Компанія «Інтелект-Сервіс» (Linkos Group) робить внесок в розвиток студентів з метою підвищення рівня науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу учбового закладу. Ринок ІТ-фахівців стабільно зростає, тому компанія працює над вдосконаленням системи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів, формування і підтримки ринку інформаційних продуктів і послуг.
Викладацький склад Центру автоматизації бухгалтерського обліку та кадрів представляє штат сертифікованих спеціалістів, людей, які прагнуть навчати, справжніх ентузіастів своєї справи. Програма курсів розробляється нашими методистами у відповідності з сучасними тенденціями в розвитку програмного забезпечення автоматизації підприємства.
Після проходження повного курсу дистанційного навчання, кожен студент матиме змогу пройти атестацію системи ІС-ПРО та отримати сертифікат про проходження навчання.
Ми прагнемо, щоб кожен фахівець, який звернувся до нас, в подальшому міг працювати в системі ІС-ПРО з максимальною легкістю, ефективністю та задоволенням.
Відкриття центру автоматизації бухгалтерського обліку та кадрів буде проходити в місті Києві за адресою: Дегтярівська 49 Г, корпус 2 , Київський національний університет імені Вадима Гетьмана.
Всі уточнюючі деталі можна дізнатися за телефоном: 097 987 27 27 Анастасія
Запрошуємо всі видання, які висвітлюють події щодо технологій, освіти, розвитку молоді та студентства приєднатися до нас в день відкриття!

О компании: http://www.intelserv.com/


Интеллект-Сервис
Автор:Мальцева Анастасия Сергеевна написать автору
http://www.intelserv.com
тел.:097 987 27 27

дата публикации: 03.09.2018 19:16


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены