<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Медицина/Здоровье

vystavka_psikhiatriya
Психіатрія: індустрія смерті. Офіційне відкриття виставки в Києві

5 вересня 2018 року, ГКПЛ України провела прес-конференцію «Чому люди помирають у психіатричних закладах. Відсутність кримінальної відповідальності та бездіяльність влади». Захід пройшов у рамках відкриття Міжнародної виставки «Психіатрія: індустрія смерті».

Особливістю цьогорічного відкриття стала орієнтація на тему «Психіатрія індустрія смерті в Україні», а саме представлення фактів зловживань в українській психіатрії. Вони доповнили історичну експозицію, що містить докази зловживань і порушень прав людини у психіатрії в світі. Смерті, зруйновані життя, рабство, знущання, нелюдські умови існування, все це гості заходу побачили на новому стенді, який був презентований.
На прес-конференції були представлені беззаперечні докази злочинів співробітників психіатричних закладів, які призвели до смерті або руйнування життя людей.

Юрист Вінник Володимир Олексійович, представив гостям паперові підтвердження кожного наведеного факту злочину і стверджував що на сьогодні у Києві діє злочинна група до якої входять психіатри, корумповані судді, представники правоохоронних органів. Основною темою виступу Володимира Олексійовича стало повідомлення про смерть Марини Довгої, яка знаходилась у Павлівській психіатричній лікарні №1 м. Києва незаконно, та померла 6 серпня 2018 року. Вона не надавала згоди на госпіталізацію, і рішення суду про примусову госпіталізацію також було відсутнє.

Ще раніше, коли Марина звернулася у ГО Громадянська комісія з прав людини, вона повідомила про жахливі наслідки, так званого, психіатричного лікування по відношенню до неї у 2016 році. Вона повідомляла що ледве не загинула від препаратів які їй вводили. Але це не зупинило психіатрів, що і призвело до смерті людини у стаціонарі психлікарні.

Сьогодні відкрито кримінальні справи та внесені дані у ЄРДР що до смерті Марини, але величезний опір чиниться не лише зі сторони психіатрів, які зацікавлені «замести сліди» свого злочину, але і зі сторони правоохоронних органів.

Про смерті і жахи психіатричних установ повідомив пресі і гість з Кривого Рогу Анатолій Петрович Руденко, який на власному досвіді переконався у величезній руйнівній дії цієї системи. Анатолій розповів що за будь-яку спробу відстоювати свої права, його заколювали до стану «овоча». Він порівняв для аудиторії своє перебування в СІЗО з умовами в психлікарні. Місяцями без свіжого повітря, відсутність одягу, лише холодний душ 8 хвилин 1 раз на два тижні, гоління однією машинкою усіх пацієнтів по черзі, неможливість спілкування з рідними, нелюдське ставлення зі сторони психіатрів – все це реалії через які довелося пройти Анатолію. Незважаючи на всі жахи, Анатолію таки вдалося вийти живим і почати боротьбу проти каральної психіатрії в Україні. Анатолій виграв Європейський суд з прав людини проти України, який визнав що в Україні відсутній механізм захисту прав людини, якщо сама людина перебуває у стаціонарі закладу.

Президент ГО ГКПЛ Вілінська Анастасія Петрівна, повідомила гостям загальну картину злочинів пов’язаних з психіатрією. Показовий приклад – історія Олександри Хромової, яка нині є недієздатною, та її життя, здоров’я, психічний стан знищено. А все почалося з шахрайки, яка втерлася в довіру до самої Олександри та до її батька, і незаконним шляхом заволоділа майном Олександри, а саму її відправила на довічне існування у психоневрологічний інтернат, де ліки, відношення і утиск зробили свою справу. Коли через 20 років Олександра розмовляла зі своїм батьком (який проживає в США) по скайп зв’язку, то вона сказала «я була квітучою, але психіатрія тисне на людину, тому від мене нічого не залишилось».
Під кінець конференції Анастасія підвела підсумок, що поки психіатрія буде такою ж закритою від громадського контролю, поки якість послуг які надаються у психіатрії не буде оцінюватись самими споживачами послуг, їх рідними, та незалежними контролюючими комісіями, і фінансування буде можливим лише за умови високої оцінки. Поки надання будь-яких психіатричних послуг не стане базуватись повністю на добровільній інформованій згоді пацієнта, говорити про зміни у цій галузі буде не можливо.

ГКПЛ України запрошує до співпраці лікарів, журналістів, педагогів, законодавців і будь-яких небайдужих громадян для проведення реформ в сфері душевного здоров'я. Психіатрія повинна бути приведена до норм закону і права, та очищена від насильства і злочинів.

О компании: Виявлення та оприлюднення злочинів і порушень прав людей в психіатрії, реформи психіатричної системи


ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДЯНСЬКА КОМІСІЯ З ПРАВ ЛЮДИНИ
Автор:Владимир Правовой написать автору
http://cchr.org.ua
тел.:067 551 64 55

дата публикации: 10.09.2018 16:37


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены