<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Компьютеры

Бухгалтер-супергерой рятує світ від паперових документів... в доповненій реальності

Бухгалтер, справжній супергерой, їде на велосипеді по віртуальному саду, перетворює паперові документи в квітучі кущі і дивовижні дерева, і власноруч рятує планету від екологічної катастрофи... Це не анонс нового фантастичного фільму, а справжній опис рішення в доповненої реальності (АR), нещодавно впровадженого на українському ринку для просування обміну «первинкою» в електронному вигляді.

Відправляти акти, рахунки, підписувати договори в електронному вигляді – все це можливо і законно в Україні за допомогою електронного цифрового підпису та програми M.E.Doc. Документообіг в електронному вигляді – це прекрасне рішення для будь-якого бізнесу, яке економить час, покращує стану екології і наближає бізнес-процеси компаній до європейських.

Бухгалтери таким чином вже давно здають звіти і реєструють податкові накладні. Але що стосується е-первинки, на даний момент така практика не обов'язкова на законодавчому рівні, і у компаній є вибір: по-старому продовжувати слати рахунки і акти в конвертах і збирати паперові архіви із сотен папок чи відправити документ за один клік у комп'ютері.

Розробник української програми для звітності та документообігу M.E.Doc вирішив піти нестандартним шляхом і просунути ідею обміну первинними е-документами за допомогою ... гри в доповненої реальності, розробленої компанією Raccoon.World.

«Ми обрали для просування електронного обміну первинкою ігровий формат – щоб показати, як це легко», – поділилася своїм поглядом СЕО компанії-розробника M.E.Doc Олеся Білоусова. За розробку програми взялася українська технологічна компанія Raccoon.World, одним з напрямків діяльності якої є створення рішень для бізнесу, заснованих на використанні технологій віртуальної розробленої й змішаної реальності (VR/АR/МR).

«Ми із задоволенням співпрацювали з компанією, яка вже понад 18 років формує нові напрямки в управління підприємствами, надаючи технологічні можливості електронного обліку, звітності та обміну первинними документами в електронному форматі, – розповідає СОО Raccoon.World Олексій Радовіченко. – Пишаємося, що наш продукт не тільки приносить позитивні емоції, але і допомагає в такій важливій справі – просування електронного обміну документами. До речі, ми так надихнулися проектом, що акт прийому-передачі з M.E.Doc підписали вже в електронному вигляді».

Завдяки AR-грі розробник M.E.Doc додав розважальну складову в бухгалтерські форуми, семінари і тренінги, де і пропонує відвідувачам таку інноваційну розвагу. Тільки за літо більше 3000 бухгалтерів вже мали можливість побувати в доповненої реальності. Але їх буде набагато більше, адже розробник M.E.Doc має широку партнерську мережу – понад 600 партнерів по всій Україні. Після тестування рішення головним офісом воно буде впроваджено в регіонах.

У чому суть розробленої для бухгалтерів гри? Гравець надягає окуляри доповненої реальності і переноситься в віртуальний світ. Він їде по віртуальній дорозі, а перед ним виникають паперові документи. Розстрілюючи ці папери за допомогою спеціального контролера, який також є розробкою Raccoon.World, гравець перетворює документи в електронні – і навколо нього розквітає віртуальний зелений сад. Посил в кінці гри закликає: «А тепер впроваджуйте в життя!». Така гра сприяє розумінню, як саме за допомогою переходу на електронний документообіг можна зберегти природу в реальному світі.

Завдяки такій розвазі на стенді M.E.Doc постійно людно. Яскраві емоції, які отримують учасники, сприяють неформальному і більш відкритому спілкуванні розробника зі своїми клієнтами. А обмін електронними документами стає зрозумілішим і ближчим. Таким чином, M.E.Doc і Raccoon.World на практиці довели, що VR/AR – це вже не просто технологія заради технології, це працюючий інструмент для вирішення конкретних завдань бізнесу.


ТОВ "ЛІНКОС ГРУП"
Автор:Павлюк А. написать автору
http://www.linkos.com.ua
тел.:044 2067219

дата публикации: 28.09.2018 17:19


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены