<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Digital система гейміфікації професійного росту від АНКОРу на Digital HR UA 2018

20.09.2018 Кадровий холдинг АНКОР в Україні виступив інформаційним партнером III міжнародної конференції Digital HR Ukraine. Олексій Міронов, віце-президент з операційного управління кадрового холдингу АНКОР, у своєму виступі презентував систему гейміфікації професійного росту HiPo.

Сучасні розробки провідних гравців ринку передбачають широкомасштабне використання цифрових технологій для вирішення завдання по управлінню проектними співробітниками і персоналом, що працює дистанційно.

Digital технології вирішують завдання автоматизації віддаленої постановки та контролю виконання співробітником робочих завдань, а також, в режимі реального часу, забезпечують залучення співробітників шляхом використання інструментів нематеріальної мотивації і модулів гейміфікація професійного зростання.

Прикладом такої технології є розробка холдингу АНКОР - система HiPо. Технологія HiPo, крім завдань, зазначених вище, робить прозорим процес кар'єрного планування співробітників, дозволяючи розробляти та запроваджувати мапу кар’єри працівника, і забезпечує, в тому числі за рахунок цього, високий рівень їх залученості.

Розповідаючи про HiPo, Олексій Міронов зазначив: «За підсумками реалізації пілотного проекту «Гейміфікація професійного зростання в системі HiPo» для одного з великих виробників побутової техніки АНКОР, протягом календарного року, досяг скорочення плинності персоналу на проекті на 30%, забезпечив економію витрат на оплату праці при збереженні залученості на рівні 60%».

Окрім іншого, система HiPo дозволяє бачити результати виконання найманим працівником робіт в режимі реального часу, проводити негайну корекцію дій, створювати кадровий резерв на ключові позиції, скорочувати плинність персоналу, істотно скоротити витати на навчання персоналу, а також забезпечити високу залученість персоналу при скороченні ФОТ.

Для інформації:
Міжнародна конференція Digital HR Ukraine 2018 - спеціальний проект, який об'єднує HR-професіоналів, що вже використовують або планують впроваджувати інноваційні HR-tech інструменти у своїх компаніях. В 2018 році конференція проходитиме втретє.

О компании: Холдинг АНКОР — лидер кадровой индустрии. С 1990 года АНКОР специализируется в области рекрутмента, стаффинга, аутсорсинга и консалтинга. В настоящее время сеть холдинга включает более 40 офисов в Украине, России, Казахстане, Узбекистане и Беларуси. Ежегодно АНКОР обслуживает более 1600 клиентов, международных и национальных компаний. На глобальном рынке АНКОР работает в партнерстве с международным холдингом Randstad.
АНКОР в социальных медиа:
https://www.facebook.com/ancor.ua/
https://www.linkedin.com/company/ancor-ukraine/


ООО "АНКОР Персонал Украина"
Автор:Ирина Кононова написать автору
http://www.ancor.ua
тел.:044 4951520

дата публикации: 03.10.2018 16:25


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены