<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

ВОЛЯ підбила підсумки телеперегляду за серпень і вересень

1.10.2018 р. Лідер ринку цифрових розваг, компанія ВОЛЯ, підбила підсумки телеперегляду за серпень і вересень 2018 року.

Серед найбільш популярних каналів перші місця в п'ятірці утримують 1 + 1, ICTV та Україна. Четверте місце в серпні посів Інтер, який у вересні поступився місцем телеканалу СТБ. Замикає п'ятірку Новий канал.

У серпні та вересні абоненти компанії віддавали перевагу перегляду фільмового, пізнавального, інформаційного та розважального контенту. У жанрі «Кіно» в пакетах ВОЛЯ найбільша популярність у FOX. Жваву зацікавленість викликав канал BOLT, який нещодавно було запропоновано абонентам ВОЛЯ. Серед пізнавальних - лідер Discovery Channel. У глядачів інформаційних програм найбільш популярними були передачі телеканалу 112 Україна.

ВОЛЯ формує свої аналітичні звіти на основі даних, які одержує через зворотні сигнали обладнання доступу до цифрового телебачення більш ніж в 20 містах України, де населення перевищує 50 тисяч осіб. Враховано інтереси телеглядачів з понад 35 тисяч домогосподарств. Сьогодні абоненти компанії дивляться близько 200 каналів, 36 з яких транслюються в форматі HD.

ВОЛЯ регулярно проводить моніторинг телеперегляду. Результати використовуються для підвищення якості послуг, а також оновлення пакетів телепрограм з урахуванням переваг абонентів.

О компании: ВОЛЯ - загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD і інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ до Інтернет, а також хмарні рішення і послуги найбільшого в Україні дата-центру. ВОЛЯ тричі визнана кращим провайдером цифрових розваг року за версією Міжнародного конкурсу-фестивалю «Вибір року».


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Н.О. написать автору
тел.:066 768 77 64

дата публикации: 11.10.2018 21:00


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены