<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Відомі львівські підприємці допоможуть студентам досягати бізнес-успіху

17 жовтня у рамках відкриття креативного простору для молоді у Львові відбудеться презентація проекту «Стань успішним в Україні!». Мета проекту, ініційованого Університетом банківської справи, Львівською міською радою, Львівським обласним центром зайнятості, Бізнес-школою УБС, та IQholding – дати шанс молодим людям реалізувати власні ідеї та бізнес-проекти за підтримки менторів – досвідчених та успішних підприємців.

Презентація проекту «СТАНЬ УСПІШНИМ В УКРАЇНІ!» пройде у форматі «круглого столу» за участю представників влади, місцевого самоврядування, освітніх установ, підприємницького середовища, ділових кіл та молоді.
Організатори проекту планують відібрати на конкурсній основі 30 найвдаліших бізнес-ідей, поданих студентами. Переможці зможуть пройти бізнес-навчання та будуть реалізовувати свої ідеї у партнерстві з менторами – підприємцями, які вже створили свою історію успіху та готові стати наставниками для молодих, серед них зокрема керівники відомих українських компаній таких, як: Холдинг емоцій !FEST, Franchise Group, IDS Group, ІТ-компанія N-iX, IQholding, туристична фірма «Трайдент», Файна Berry, страхова група «ТАС», Горіховий дім, Tikitai, Самбай, будівельна компанія та інші.
Цього ж дня о у конференц-центрі «IQholding» (пр. Т. Шевченка 9) відбудуться безкоштовні лекції, майстер-класи та зустрічі з успішними людьми. Зокрема, свої відкриті лекції прочитають: заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, співзасновник Холдингу емоцій «!FEST» Андрій Худо; Микола Стецьків «Файна Berry», Северин Хобзей «Tikitai», бізнес-тренер Людмила Калабуха, Юрій Самець «Самбай».

Програма заходу:
10.00 – 11.15 Конференц-центр «IQholding», Зал №1
Презентація проекту «Стань успішним в Україні!» у форматі «круглого столу» з представниками органів влади, місцевого самоврядування, освітніх установ, підприємницького середовища, ділових кіл та молоддю.
12.00 – 12.45
Прес-конференція за участю Чернюка Віталія Івановича, керівник експертної групи з комунікацій і стратегічного планування директорату інновацій та трансферу технологій, Міністерство освіти і науки України, представників ДВНЗ «Університет банківської справи», Львівського обласного центру зайнятості, IQholding, бізнесу та молоді у Львівському прес-клубі реформ.
12.00 – 15.00 Конференц-центр «IQholding», Зали №1-3
Майстер-класи та зустрічі з молоддю.

О компании: ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві.


Университет банковского дела Национального банка Украины
Автор:Панченко Ольга Викторовна написать автору
http://www.ubs.edu.ua
тел.:044 425-96-13

дата публикации: 12.10.2018 17:42


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены