<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

RTB House - серед найбільш швидкозростаючих технологічних компаній у Центральній Європі за даними Deloitte

RTB House – глобальний постачальник сучасних технологій ретаргетингу для провідних брендів в усьому світі, посів друге місце рейтингу Deloitte Technology Fast 50 Central Europe у категорії “Big Five”. До категорії увійшли компанії зі значними темпами зростання. Крім того, RTB House посіла 32-ге місце серед найбільш швидкозростаючих компаній в категорії "The Fast 50".

Великі технологічні компанії, що увійшли до рейтингу "Big Five", мають відповідати певним критеріям - працювати на ринку щонайменше чотири роки, з мінімальним доходом 50 тисяч Євро за аналізовані річні періоди. Але за останній рік, що розглядається, доходи не можуть бути нижчими, ніж 25 млн. Євро. Темпи зростання доходу RTB House сягнув 415%, що дозволило посісти другу позицію серед технологічних компаній Центральної Європи - єдиної польської компанії в категорії.

The Fast 50 - основна категорія рейтингу Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Вона визначає 50 найбільш швидкозростаючих компаній у регіоні на основі зростання доходів протягом чотирьох років (2014-2017 рр.). У цій категорії RTB House посіла 32-е місце.

“Це дійсно дивовижний рік для RTB House. Наші технології та постійний розвиток вже були визнані провідними експертами галузі та отримали багато нагород - тепер ми увійшли до Великої П’ятірки Deloitte. Це велика честь і найкращий показник успішності нашої роботи. Друга позиція серед технологічних компаній з найбільшими темпами зростання у Центральній Європі означає не тільки те, що ми продовжуємо зростати. Насамперед це демонстрація результатів наших технологій, що змінюють правила гри на ринку та високу оцінку індивідуальних рішень тисячами наших клієнтів"- говорить Даніель Сурмач, CEO RTB House. "Минулого року ми одними з перших компаній з ретаргетингу у світі впровадили глибоке вивчення в межах 100% наших алгоритмів, та запустили Маркетингову Лабораторію AI, яка буде досліджувати та розробляти найсучасніші рішення у маркетингових технологіях. Беззаперечно, наступний рік буде ще кращим для нас”.

RTB House повністю перейшли на застосування в ретаргетингу алгоритмів глибинного навчання протягом усього циклу рекламних кампаній. За допомогою цього інструменту компанія може збільшити загальну ефективність кампаній із ретаргетингу на 50% порівняно з тими, хто не використовує глибинне навчання. Застосування RTB House технологій, заснованих на алгоритмах глибинного навчання призвело до перевороту галузі електронної комерції, збільшення доходів та інтересів найбільших брендів.

Тільки в цьому році компанія посіла 8 місце у рейтингу 1000 технологічних компаній у Європі, що найбільш динамічно розвиваються, за версією Financial Times, названа переможцем нагороди Silver Stevie® як найбільш інноваційна компанія року, а також отримала премію AIconics за інновації, досягнення та дослідження в галузі Штучного Інтелекту (AI), та Big Innovation Award від Business Intelligence.

Детальніша інформація за посиланням: https://bit.ly/2pNXPCT

Про нагороди

Рейтинг Deloitte Technology Fast 50 Central Europe складається з найбільш швидкозростаючих технологічних компаній на основі темпів зростання прибутку. Він складається з категорії «Technology Fast 50» та двох підкатегорій «Rising Stars» та «Big Five». Компанії самостійно повідомляють про свою готовність брати участь у рейтингу, а експерти Deloitte перевіряють надісланні дані.

О компании: RTB House – глобальний постачальник сучасних технологій ретаргетингу для провідних брендів в усьому світі. Завдяки запатентованому механізму купівлі реклами, заснованому на алгоритмах глибинного навчання, RTB House допомагає рекламодавцям збільшувати продажі і досягати як короткострокових, так і середньо- та довгострокових цілей.

Заснована у 2012 році, компанія RTB House обслуговує понад 1 200 клієнтів у країнах Європи, Близького Сходу та Африки, а також Азії, Тихоокеанського регіону, Північної та Південної Америки,. Головні офіси RTB House розташовано у Нью-Йорку, Лондоні, Токіо, Сінгапурі, Сан-Паулу, Москві, Стамбулі, Дубаї та Варшаві. Команда складається з більш ніж 300 фахівців та продовжує розширюватися.

На український ринок RTB House вийшли у липні 2013 р. Ріст обігу місцевого представництва з червня 2017 р. до травня 2018 р. склав 82.3%. Основні клієнти - Каста, LeBoutique, Intertop, EVO Group ( входить Prom.ua), Allo, Comfy, Eldorado, Foxtrot, Citrus, Moyo, 27.ua, Нова Лінія, RIA Group, Hotline, Yakaboo, Золотий Вік.

Детальніше на www.rtbhouse.com


"ТСК ГРУПП" агентство маркетинговых комуникаций
Автор:Капустянская Инна написать автору

дата публикации: 12.10.2018 17:42


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены