<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

PepsiCo
PepsiCo Україна забезпечила очистку питної води в трьох ДНЗ міста Вишневого Київської області

18 жовтня, 2018 року, м. Київ.
Компанія PepsiCo Україна, провідний виробник продуктів харчування та напоїв*, повідомляє про інсталяцію автономних установок доочистки питної води в трьох дошкільних навчальних закладах міста Вишневого Київської області.


Дитячі садки «Орлятко», «Чебурашка» та «Теремочок», де загалом виховують 700 дітей дошкільного віку, завдяки зусиллям компанії PepsiCo Україна та за підтримки благодійного фонду «Благомай», отримали доступ до безпечної та чистої води для пиття і приготування їжі.
Водні ресурси є одним із ключових елементів стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети» компанії PepsiCo, що передбачає економію під час виробничих процесів, турботу про водні ресурси в цілому і надання населенню доступу до чистої та безпечної води в місцях присутності компанії.
Проект «Чиста вода» компанії PepsiCo Україна започаткували в 2013 році у Миколаївській області, де компанія представлена двома виробничими комплексами ТОВ «Сандора». Загалом за час його проведення компанія встановила в Миколаївській та Київській областях сукупно 40 водоочисних установок, якими користуються понад 5 000 українських дітей.
Наталія Фесюн, менеджер зі зв’язків з органами влади: «Проект «Чиста вода» має велике соціальне значення, адже спрямований на найбільш вразливу до забруднюючих факторів групу населення – дітей. Я безмежно рада, що в цьому році ми розширили його географію і 700 дошкільнят у Вишневому, де наша компанія представлена молокопереробним підприємством «Вімм-Білль-Данн Україна», також відчуватимуть смак чистої води».

О компании: Про компанію PepsiCo
Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2017 році обсяг продажів PepsiCo склав приблизно 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.
В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com
*Про PepsiCo в Україні
PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена в Україні ТОВ «Сандора» та ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і питна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua


PR-Service
Автор:Наталия Глушак написать автору

дата публикации: 19.10.2018 16:04


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены