<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

111
«Колір настрою - Зелений!». Український флешмоб до Дня без паперу

Доки ви робите cелфі на тлі барв листопаду, мінімум одне дерево загине заради метрового стосу паперових рахунків, кореспонденції, звітів та договорів. Майже половина до вечора опиниться в офісному кошику, не проживши навіть доби. І ви цього не помітите. Таке споживання зовсім скоро коштуватиме нам планети!

Провідні компанії по всьому світу активно «оцифровують» бізнес-процеси заради порятунку зникаючих лісів і, хочеться вірити, що Україна не залишиться в аутсайдерах.
Тому сьогодні, у Всесвітній День без паперу (World Paper Free Day), наша команда популярного в країні продукту електронного документообміну M.E.Doc ініціює всеукраїнський челендж "Колір настрою – ЗЕЛЕНИЙ!». Своєю акцією ми закликаємо кожного перейти з «темного» на «зелений» бік, і якщо не відмовитися повністю, то хоча б скоротити використання паперу.
Тим більше, що сучасні технології пропонують для цього безліч рішень – від мобільних додатків і електронної бухгалтерії до «зелених офісів» та еко-френдлі бізнесів.
Аби взяти участь у челенджі, достатньо поділитися своїм безпаперовим досвідом з партнерами, клієнтами та аудиторією в соцмережах із хештегом #Безпаперу на сайтах або в ЗМІ.
Для вашого натхнення ми зняли позитивний відеоролик із життя в M.E.Doc, який на 100% - творчість наших співробітників. 
ВІДЕО
«Ми ініціювали всеукраїнську акцію не просто через те, що створювати культуру безпаперового документообігу в Україні – наша щоденна робота. А тому, що щиро віримо: використовуючи IT-технології у повсякденному житті й у бізнесі, ми даємо собі та нашій планеті другий шанс», – поділилася СЕО компанії Олеся Білоусова.
Підтримати безпаперову акцію «Колір настрою – ЗЕЛЕНИЙ!» може кожен. Найбільш соціально відповідальних та активних ми заохотимо «зеленим» призом від M.E.Doc.
Стати учасником челенджу можна у три кліка:
1. Перейдіть, будь ласка, за посиланням https://www.medoc.ua/uk/news/bznes-ta-buhgalterja-bez-paperu-medoc-zapustiv-fleshmob-kolr-nastroju--zelenij, а ще це буде в Instagram - @medoc_software.
2. Поділіться постом на своїй сторінці в Facebook та тегайте M.E.Doc в Instagram.
3. В коментарі до посту з нашим відео розкажіть, від чого особисто ви готові відмовитись у День без паперу (можна проілюструвати відповідь фото або відео).
Час створювати свій зелений настрій! Think before you print.


ТОВ "ЛІНКОС ГРУП"
Автор:Павлюк А. написать автору
http://www.linkos.com.ua
тел.:044 2067219

дата публикации: 25.10.2018 17:04


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены