<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

29 молодіжних проектів за участі України отримають 3 млн євро від програми ЄС «Еразмус+»

Виконавче агентство Європейського Союзу з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) оголосило результати конкурсу грантів, що проводився у 2018 році серед проектів співпраці за програмою «Еразмус+: розвиток потенціалу у сфері молоді».

Загалом фінансування отримають 171 проект. З них – 29 проектів, до реалізації яких залучені 23 українських громадських організацій та університетів, у тому числі 11 як координатори проектів. ЄС виділив близько 3 мільйонів євро на підтримку цих 29 проектів, що розпочнуться з жовтня 2018 р. або січня 2019 р.

Нові проекти спрямовані на активізацію волонтерської діяльності серед молоді, розвиток молодіжного підприємництва в сільській місцевості, соціальну інтеграцію молодих мігрантів, підтримку молодих батьків тощо. Тривалість проектів складає від 9 місяців до 2 років. Максимальний розмір одного гранту − 150 тис. євро. Проекти з розвитку потенціалу вимагають участі трьох організацій з трьох різних країн.

Більше про молодіжні проекти Еразмус+ за участі України, підтримані Європейським Союзом у 2018 році, розміщено за посиланням.

Перелік та деталі щодо проектів з розвитку потенціалу у сфері молоді в Україні також доступні за сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.
 
Довідково: 
Розвиток потенціалу у сфері молоді для країн Східного Партнерства – частина Програми ЄС Еразмус+, що підтримує проекти у сфері освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Проекти з розвитку потенціалу у сфері молоді реалізуються з метою сприяння співпраці та обміну між молоддю з різних регіонів світу. Україна бере участь у таких проектах з 2017 р. Протягом двох конкурсів 2017 р. та 2018 р. профінансовано 47 проектів за участі 35 українських партнерів, серед яких 18 є координаторами. Фінансування здійснюється спільно європейськими країнами та країнами Східного партнерства. Загальна сума грантів ЄС для 47 українських проектів-переможців минулих років – більше 4,7 млн євро.
 
За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Національного Еразмус+ офісу в Україні: office@erasmusplus.org.ua, +380-44-286-66-68 або +380-44-332-26-45.
Eu.meta.ua
Автор:Eu.meta.ua написать автору

дата публикации: 29.10.2018 17:21


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены