<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Дешевше, ніж у сусідів! Квартири в Містечко Козацьке всього за 9 900 грн за метр квадратний

Якісне житло, ексклюзивний проект, передові технології будівництва, вдале розташування і спеціальна ціна за квадратний метр 9900 грн.

Стартувала нова Акція: «Дешевше, ніж у сусідів! Квартири в Містечко Козацьке всього за 9 900 грн/ м²».

Містечко Козацьке - новобудова комфорт класу в Івано-Франківську, яка передбачає 21 будинок по 10 поверхів кожний. Квартирі від 40,5 метрів квадратних з якісної цегли та з використанням сучасних енергоефективних технологій.
Авторський дизайн в козацькому стилі, підземний паркінг, власний дитячий садочок – привілеї, які дійсно варті вашої уваги.

Девелопер комплексу «Вертикаль» пропонує майбутнім мешканцям ЖК «Містечко Козацьке» якісну комплектацію квартири, а саме: вхідні металеві двері Abwer, 5-ти камерні металопластикові вікна з енергозберігаючим 2-окамерним склопакетом, газовий турбокотел опалення та гарячої води, лічильники холодної води, газу та електричної енергії.

Для кожного інвестора при купівлі житла важливим моментом є репутація забудовника, який виступає гарантом прозорості операції купівлі житла. Будівельна компанія «Вертикаль» зарекомендувала себе як надійного девелопера на ринку нерухомості, виконуючи усі свої зобов’язання в заявлені
терміни.

Акційна пропозиція триватиме до кінця листопаду. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером телефону (050) 426-00-90, (068) 426-00-90 або на сайті www.mk.if.ua

О компании: Будівельна компанія "Вертикаль" з 2010 року зводить для франківчан і їхніх сімей сучасне затишне житло. Щоб забезпечити його жителів високим рівнем комфорту та безпеки, ми завжди йдемо в ногу з часом та застосовуємо в будівництві найновіші технології. Для цього ми зібрали команду найкращих фахівців і кожен з них працює для того, щоб створити Дім вашої гордості!


ТзОВ "ІБК "Вертикаль"
Автор:Шукатка Олег Миколайович написать автору
http://www.vertykal.if.ua
тел.:050 5153603

дата публикации: 05.11.2018 16:48


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены