<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

ВОЛЯ CINE+ HIT HD у ТОП-3 серед фільмових каналів

26.11.18 Власний телеканал ВОЛЯ CINE+ HIT HD увійшов до трійки найбільш популярних каналів у жанрі «фільмовий» серед українських глядачів.

Такий результат отримано у рамках спільного проекту Національної ради з питань телебачення та радіомовлення і рейтингового агентства «Big Data Ua». Було проаналізовано перегляди телеканалів користувачами IPTV/OTT-сервісів у ІІ кварталі 2018 року. Дослідження охопило 311 тис. домогосподарств, підключених до послуги за технологією OTT/IPTV різних провайдерів.

Власні моніторингові дослідження компанії ВОЛЯ показують, що фільмовий контент є одним з найбільш затребуваним в українських телеглядачів. Прагнення надавати своїм абонентам найбільш різноманітний та цікавий контент привело компанію до сміливого рішення створювати свої фільмові телеканали, орієнтовані на потреби саме українських глядачів ще у 2014 році. Жоден телекомунікаційний провайдер в України такого не робить.

ВОЛЯ вже багато років залишається лідером ринку цифрових розваг і пропонує абонентам тільки офіційний продукт. Зараз глядачам доступно більше 200 каналів, 36 з них - у форматі HD. Серед них - 5 власних телеканалів - CINE+ HD, CINE+ HIT HD, CINE+ MIX, CINE+ LEGEND та ВОЛЯ CINE+ Kids HD. Наповнення каналів підібрано таким чином, щоб кожен телеглядач зміг знайти фільми і серіали за смаком - екшн, драми, комедії, новинки кіно, фільми, що стали легендарними і улюбленими, а також серіали і кращі кінопроекти сучасності.

Особливої уваги заслуговує дитячий контент на каналі CINE + Kids HD. Він призначений для дитячої та сімейної аудиторії, наповнений освітніми та розважальними передачами, популярними мультфільмами і серіалами від Disney, NBC Universal, Touchstone, Marvel, StudioCanal. Контент буде цікавим і для дорослих, які разом з дітьми матимуть змогу насолоджуватися сімейним переглядом блокбастерів від кращих кіностудій світу у HD якості. Програма каналу розробляється за допомогою психологів, фахівців з дитячого телемовлення, самих батьків і з урахуванням режиму дня дітей різного віку. Також його можна дивитися на декількох звукових доріжках, в тому числі мовою оригіналу.

ВОЛЯ CINE+ HIT HD, який увійшов до ТОП-3 кіно-каналів, це кіно- та театральні релізи, найбільш хітові та касові фільми. Голлівудські блокбастери всіх жанрів з акторами і режисерами – володарями найпрестижніших нагород кіноіндустрії. Добірка найкращих фільмів останніх 5 років у HD-якості.

О компании: ВОЛЯ – загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD та інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ до Інтернет, а також хмарні рішення та послуги найбільшого в Україні дата-центру.Тричі поспіль компанія ВОЛЯ визнана кращим провайдером цифрових розваг за версією Міжнародного конкурсу «Вибір року». ВОЛЯ отримала офіційний статус і права транслятора усіх матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021 років.


ЗАТ "ОТП Банк"
Автор:Яковецкая Наталия написать автору
http://www.volia.com

дата публикации: 26.11.2018 15:05


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены