<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

ОТП Банк урочисто відкрив нове регіональне відділення в Одесі

6 грудня 2018 року за участі очільників одного з найбільших європейських банків в Україні, голови Одеської обласної ради, представників бізнес-еліти регіону, а також постійних клієнтів і партнерів банку, відбулося урочисте відкриття нового відділення ОТП Банку «Південне» і Південної регіональної дирекції АТ «ОТП Банк» у м. Одеса.

6 грудня 2018 року за участі очільників одного з найбільших європейських банків в Україні, голови Одеської обласної ради, представників бізнес-еліти регіону, а також постійних клієнтів і партнерів банку, відбулося урочисте відкриття нового відділення ОТП Банку «Південне» і Південної регіональної дирекції АТ «ОТП Банк» у м. Одеса.
«Внесок ОТП Банку в економічне зростання країни та, зокрема, південного регіону вже дуже складно переоцінити, адже як у роздрібному, так і у корпоративному сегментах, включаючи бізнес ОТП Лізингу, ми є одним з небагатьох справді універсальних банків і входимо у ТОП-5 драйверів економічного росту. Із відкриттям нового відділення в Одесі ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр банківських сервісів у новому європейському форматі», - відзначив Голова Правління АТ «ОТП Банк» Тамаш Хак-Ковач.
Під час офіційної церемонії відкриття в рамках комунікаційної панелі за участю керівництва, клієнтів і гостей банку обговорювалися останні тенденції розвитку фінансового сектора, специфіка роботи ОТП Банку зокрема, сучасні банківські продукти та технології, а по її закінченні гостей було запрошено на екскурсію по всіх приміщеннях банку.
Розташувавшись на перетині ділових і туристичних потоків, будівля нового відділення та дирекції забезпечує зручний доступ до сервісів європейського банку в центральній частині Одеси як для жителів міста, так і для його гостей, а його оздоблення відповідає найвищим стандартам комфорту і безпеки і облаштоване у загальногруповому європейському форматі відділень міжнародної фінансової групи OTP Group.
«Південна регіональна дирекція - це істотна частина бізнесу європейської OTP Group в Україні. На поточний момент - це більш ніж півтори тисячі активних корпоративних клієнтів і більше 45 тисяч фізичних осіб, з яких майже три тисячі - клієнти VIP-рівня. І, звичайно, відповідати рівню сервіса Групи - це наша мета, а відкриття нового відділення – ще один крок у напрямку її реалізації», - Дмитро Драганюк, директор Південної регіональної дирекції АТ «ОТП Банк».
Переглянути телевізійний сюжет про відкриття Південної регіональної дирекції ОТП Банку можна за посиланням http://bit.ly/2rvNtZg.

О компании: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.
В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».
Слідкуйте за новинами Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.


OTP Bank
Автор:Volodchenko написать автору
http://www.otpbank.com.ua
тел.:044-492-38-87 577 204

дата публикации: 11.12.2018 17:11


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены