<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Що то за ПТАХ? В Україні запустили унікальну платформу для бізнесу

Компанія-розробник програмного забезпечення Linkos Group запустила першу в Україні платформу цифрової дистрибуції бізнес-документів з промовистою назвою ПТАХ.

ПТАХ дозволяє підприємствам обмінюватись юридично значущими е-документами та проводити обмін без паперів та поштових відправлень.
Про це повідомила СЕО Linkos Group Алеся Білоусова.
"ПТАХ — це перша цифрова пошта України та єдиний стандарт обміну електронною документацією, завдяки якому взаємодіяти можуть абсолютно всі компанії, незалежно від ПЗ, що використовується», - поділилась представниця IT-компанії.
Згадана технологія уніфікує будь-яку первинну документацію та доставляє її у зашифрованому вигляді безпосередньо у облікову систему чи програмний продукт, що використовується підприємством. Таким чином, для активного е-документообміну з контрагентами компаніям не потрібно додатково встановлювати чи міняти існуюче ПЗ. Приєднатися до платформи можна з будь-яким існуючим софтом.
Всі акти, накладні, рахунки та договори, на пересилку яких зазвичай витрачається від декількох днів до тижня, ПТАХ передає миттєво. Це в рази скорочує рутинні процеси бізнесу, економить гроші та дозволяє більш раціонально використовувати людські ресурси компанії.
 
За даними розробника, в даний час відкрита платформа ПТАХ з’єднала між собою облікові системи користувачів з популярними програмами та веб-сервісами M.E.Doc, СОТА, FlyDoc (3 1С) та FREDO. До платформи вже приєднатися 600 тисяч підприємств, а це біля 4 млн. користувачів. Щоденно ця цифрова пошта відправляє більш ніж мільйон електронних документів.
В Linkos Group зазначили, що необхідність у стандартизації електронного документообміну в Україні виникла давно: сервіси ЕДО, що нині є на ринку, недосконалі та не завжди сумісні між собою. Тому, побачивши потребу з боку бізнесу та відсутність ініціативи держави, розробник виступив з інноваційним рішенням та відкрив доступ до технологій для всієї країни.

Нагадаємо, що Linkos Group - відома національна IT-компанія, що понад 18 років створює програмні продукти та сервіси для українського бізнесу.


ТОВ "ЛІНКОС ГРУП"
Автор:Павлюк А. написать автору
http://www.linkos.com.ua
тел.:044 2067219

дата публикации: 12.12.2018 18:49


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены