<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

ВОЛЯ запропонувала футбольним уболівальникам додаткову послугу «Воля Футбол+»

18.12.18 ВОЛЯ запропонувала футбольним уболівальникам додаткову послугу «Воля Футбол+»

Абоненти ВОЛЯ - шанувальники футболу найвищого рівня - тепер можуть користуватися додатковою послугою «Воля Футбол +».«Воля Футбол +» - це каталог відео на вимогу (SVOD), який надає можливість переглядати в прямому ефірі і в запису всі футбольні матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА в режимі 24/7 і без реклами.

Додатково каталог буде наповнюватися короткими оглядами і кращими моментами матчу. Є можливість переглядати матчі без озвучування коментатора – це, так званий ефект присутності на стадіоні. Дивитися футбол можна як на екрані телевізора, так і мобільного пристрою. Функціонально «Воля Футбол +» схожа з популярним серед абонентів онлайн-кінотеатром ВОЛЯ Cinema, який відкрив доступ телеглядачам до бібліотеки з 1000 кращих фільмів і серіалів.

«Воля Футбол +» доступна користувачам основної послуги IPTV.

Нагадаємо, що доступ абонентів компанії до трансляцій матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА став можливим завдяки партнерству телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» з телекомунікаційною компанією ВОЛЯ. Восени нинішнього року вони отримали офіційний статус і права трансляторів всіх матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021.

Спільне право на трансляції преміального спортивного контенту - це внесок в розвиток платного телебачення і спортивного маркетингу в Україні. Для компанії ВОЛЯ - це можливість надати українському споживачеві як цифрові інтерактивні сервіси, високошвидкісний інтернет і ексклюзивні фільмові канали, так й інноваційні спортивні продукти.

Завдяки такому партнерству телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» з телекомпровайдера ВОЛЯ, глядачі майже 15 млн домогосподарств зможуть насолоджуватися видовищним європейським футболом протягом найближчих трьох сезонів.

О компании: ВОЛЯ - загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги у 35 містах та 19 регіонах України: аналогове, цифрове, HD та інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ до Інтернет, а також хмарні рішення та послуги найбільшого в Україні дата-центру.
ВОЛЯ - перша телекомунікаційна компанія, яка у 2014 році запустила 5 власних фільмових каналів «ВОЛЯ CINE+». А в лютому 2016 року - перший дитячий український канал у HD якості – «ВОЛЯ CINE+KIDS», який має декілька голосових доріжок, зокрема, мовою оригіналу.
ВОЛЯ - провайдер №1 з надання легального HD-контенту в країні. Наразі абонентам компанії доступно 200 каналів, 36 з яких транслюються в форматі HD.
ВОЛЯ успішно співпрацює як з провідними медіа групи України, так і зі світовими гігантами в сфері виробництва контенту - FOX, Discovery, AMC, Nat Geo.
ВОЛЯ у партнерстві з каналами Футбол 1/Футбол 2 отримала офіційний статус і права транслятора усіх матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021 років.
Четвертий рік поспіль компанія ВОЛЯ визнана кращим провайдером цифрових розваг за версією Міжнародного конкурсу «Вибір року».


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 18.12.2018 16:46


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены