<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Bosch розвивається завдяки інтернет-рішенням у енергетиці та будівельних технологіях

Bosch зростає завдяки інтернет-рішенням у енергетиці та будівельних технологіях. У минулому році бізнес-напрямком «Будівельні технології та енергетика» було продано приблизно 13 мільйонів пристроїв із підтримкою управління через Інтернет: від керування системою опалення, охолодження та вентиляції в офісних приміщеннях до систем розумного будинку.

Bosch зростає завдяки інтернет-рішенням у енергетиці та будівельних технологіях. У минулому році бізнес-напрямком «Будівельні технології та енергетика» було продано приблизно 13 мільйонів пристроїв із підтримкою управління через Інтернет: від керування системою опалення, охолодження та вентиляції в офісних приміщеннях до систем розумного будинку. «Технологія Інтернету речей є і залишатиметься основною рушійною силою нашого бізнесу», - заявив на прес-конференції доктор Штефан Хартунг, член ради директорів компанії Bosch, відповідальний за сектор «Будівельні технології та Енергетика». Компанія очікує, що до кінця 2018 року продажі зростуть до 5,5 мільярдів євро, тобто на 2% (або 6%, з урахуванням впливу валютних курсів). Він додав, що штучний інтелект стане ключовим фактором подальшого прогресу та майбутнього розвитку у технології Інтернету речей: «За допомогою штучного інтелекту, інтернет-підключені товари стануть розумними помічниками».
Розумні та підключені до Інтернету продукти: більш безпечні, ефективні та зручні
У секторі «Енергетики та Будівельних технологій» підключеність продуктівта штучний інтелект впливають на підвищення рівня безпеки, ефективності та покращення зручності. Для прикладу: департамент Будівельних технологій пропонує камери, щоможуть здійснювати аналіз зображення для виявлення пожеж. У потенційно небезпечних ситуаціях ці камери реєструють наявність вогню і диму за лічені секунди, тобто набагато швидше, ніж звичайні детектори диму: не потрібно чекати, поки дим досягне стелі. Ці декілька секунд допоможуть зменшити шкоду і, можливо, навіть урятувати життя.
«Усі говорять про штучний інтелект. Bosch його використовує», - сказав пан Хартунг. «Через десять років кожен електронний продукт Bosch буде або сам використовувати штучний інтелект, або буде розроблений та виготовлений за його допомогою». Тому компанія планує інвестувати близько 300 мільйонів євро у розширення Центру штучного інтелекту Bosch (BCAI ) до 2021 року. На даний час BCAI налічує 170 фахівців по всьому світу, й очікується, що їх кількість зросте до 400. В даний час вони працюють над 80 науково-технічними проектами: від систем автоматичного керування автомобілем до програмних продуктів у галузях медицини та виробництва. Багато проектів розробляються у співпраці з науковими партнерами, серед яких університети у Тюбінгені, Штутгарті та Амстердамі.
Підтримка відкритих платформ, партнерських зв’язків та сумісності
Bosch також зосереджує свою увагу на платформах та партнерських зв’язках у сфері Енергетики та Будівельних технологій. «У світі Інтернет існує безліч пристроїв та послуг від різних виробників», - пояснив Хартунг. «Ми повинні об’єднати ці пристрої та послуги. Вони повинні розуміти один одного і бути сумісними длявикористання людьми». З цієї причини компанія Bosch кілька тижнів тому створила дочірню компанію «Security and Safety Things GmbH» (SAST). Ця компанія працює над першою відкритою платформою для прикладних програм камер спостереження, створених за технологією Інтернету речей. SAST планує створити щось небачене - операційну систему, яка програмуєта контролює програми для різних типів камер спостереження. Для оновлення камер різних виробників буде потрібналише одна версія програмного забезпечення. «За допомогою цієї відкритої стандартизованої операційної системи SAST прагне створити не що інше, як глобальний ринок програмного забезпечення камер безпеки», - каже Хартунг.

Зміни в організаційній структурі управління
Доктор Хартунг очолював бізнес-напрямок «Будівельні технології та Енергетика» протягом п'яти років. 1 січня 2019 року на цій посаді його змінить доктор Християн Фішер, який увійшов до ради директорів Bosch 1 жовтня 2018 року. До цього д-р Фішер працював на позиції старшого партнера в міжнародній консалтинговій компанії RolandBerger. Він має ступінь доктора економіки. «Група Bosch почала вивчати можливості Інтернету речей ще 10 років тому. Це стало нашою технологічною перевагою, - заявив на прес-конференції Фішер. - У компанії є все необхідне для вирішення задач цифрової трансформації. З нетерпінням чекаю можливості стати частиною цього процесу».

О компании: Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У 2017 році приблизно 402 000 співробітників (дані на 31 грудня 2017 р.) забезпечили продаж на суму понад 78.1 млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться за чотирма бізнес-напрямками: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. Bosch, в якості лідера серед IoT-компаній, пропонує інноваційні рішення для «розумного дому», «розумних міст», підключеної мобільності та підключеного виробництва. Компанія використовує свою експертизу в сенсорних технологіях, програмному забезпеченні, послугах та можливостях власного хмарного сервісу, щоб стати для клієнтів єдиним постачальником мережевих та багатопрофільних рішень. Стратегічна мета групи компаній Bosch – впроваджувати інноваційні продукти та послуги в сфері IoT. Bosch вдосконалює якість життя по всьому світу завдяки розробці передових технологій з широким спектром можливостей та надихаючими рішеннями, «винайденими для життя».До Групи компаній Bosch входять RobertBosch GmbH і більше 440 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування компанія Bosch представлена майже у всіх країнах світу. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайнято 64 500 працівників майже у 125 містах по всьому світу.


Smart agency
Автор:FoB написать автору

дата публикации: 21.12.2018 18:44


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены