<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

lifecell повністю оновив мобільний додаток для самообслуговування абонентів «Мій lifecell»

28 грудня 2018 року. Абоненти діджитал-оператора lifecell зможуть користуватися новою версією мобільного додатку «Мій lifecell». Тепер додаток має зручніший інтерфейс та доповнений функціонал.

В оновленому додатку «Мій lifecell» було вдосконалено функцію контролю витрат абонента. Інформація про залишок коштів на мобільному рахунку та наповнення тарифного плану (кількості хвилин розмов, мобільного трафіку та ін.) тепер відображається у вигляді динамічної інфографіки.

Крім того, оновлений додаток дозволяє швидко з’єднатися зі службою підтримки lifecell через будь-який зручний канал зв’язку: месенджери BiP та Facebook, голосовий виклик або офіційні сторінки lifecell у соціальних мережах.
Зручнішою стала й функція пошуку фірмових магазинів оператора, адже прокладати оптимальний маршрут до найближчої точки продажу lifecell можна одразу з додатку.

Як і раніше, в «Miй lifecell» можна поповнювати рахунок без комісії, змінювати тарифи та керувати своїми послугами, брати участь в акціях, відправляти екстрені запити на переказ коштів чи на зворотний зв'язок та отримувати інформацію про номер та SIM-карту (PIN/PUK-коди, СуперПароль та ін.).
У додатку діє акція «Shake & Win», яка дозволяє абоненту отримувати різноманітні подарунки від оператора. В 2018 році учасники акції вже отримали 679 665 ГБ інтернет-трафіку, 5 737 750 хвилин для дзвінків по Україні та 34 464 800 SMS.

Загалом у 2018 році кількість завантажень системи самообслуговування «Miй lifecell» збільшилася на 31% порівняно з 2017 роком. Такому зростанню сприяв запуск швидкісного мобільного інтернету 4.5G, збільшення частки дата-користувачів та частки користувачів смартфонами, що становить на сьогодні 73% від усієї абонентської бази lifecell (найвищий показник на ринку). Кількість активних користувачів «Miй lifecell» зросла на 44% порівняно з минулорічним показником.
Наразі новий додаток «Miй lifecell» доступний для Android-пристроїв. Запуск нової версії для iOS запланований на перший квартал 2019 року.
Додаткова інформація про «Miй lifecell» міститься за посиланням: https://www.lifecell.ua/uk/mij-lifecell/

***
lifecell — український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій.
100% акцій оператора належать Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець третього кварталу 2018 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 7,6 мільйонів користувачів. Як діджитал-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів lifecell пропонує тарифи та послуги, які є найбільш зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв.

За додатковою інформацією
звертатися до Тетяни Бакун —
PR-спеціаліста lifecell
+38 063 210 7500,
tetyana.bakun@lifecell.com.ua


o2pr
Автор:Алеся Стоковская написать автору
http://lifecell.ua
тел.:093 9241492

дата публикации: 04.01.2019 17:58


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены