<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Автомобили

Taxify назвала найпопулярніші години для замовлення поїздок у новорічну ніч

Для того, щоб допомогти своїм клієнтам легше та швидше пересуватися містом під час новорічних свят, компанія Taxify опублікувала дані щодо найпопулярнішого часу для замовлення машин напередодні та у новорічну ніч.

Компанія проаналізувала статистику поїздок за допомогою додатка Taxify під час святкування минулого Нового року (в усіх містах Європи з цим сервісом). Так, за даними компанії, більшість клієнтів пересуваються містом з 19:00 до 22:00 31 грудня та з 1:00 до 5:00 1 січня. У ці години кількість людей, які замовляють поїздку, перевищує звичайний попит більш ніж удвічі.

Щоб у цей популярний час вистачало доступних автомобілів, Taxify використовує автоматизовану систему, яка коригує тарифи в режимі реального часу. Таким чином, більша кількість водіїв буде мотивована працювати в Новий рік у районах з високим попитом.
«Ми працюємо над тим, щоб наші клієнти могли вчасно та з комфортом приїхати на святкування навіть у найжвавішу ніч року», ― зазначив Тарас Потічний, регіональний менеджер Taxify в УкраЇні.

###

Taxify ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, яка прагне зробити пересування містом більш простим, швидким і надійним.

Компанія Taxify заснована Маркусом Віллігом у 2013 році. Це одна з найбільш швидкозростаючих платформ для замовлення поїздок у Європі та Африці. Інвестори компанії: Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital і Таавет Хінрікус ― співзасновник TransferWise.

Послугами Taxify користуються 15 мільйонів клієнтів у більш ніж 25 країнах світу. Сайт компанії: www.taxify.eu


o2pr
Автор:Алеся Стоковская написать автору
http://taxify.eu
тел.:093 9241492

дата публикации: 04.01.2019 18:01


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены