<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

Презентація у Львові першого в Україні міжнародного дослідження привабливості роботодавця Randstad Employer Brand Research 2019

24 січня 2019. Львів. Компанія ANCOR Ukraine спільно з Європейською Бізнес Асоціацією у Львові проведуть презентацію релізу незалежного міжнародного дослідження привабливості роботодавця Randstad Employer Brand Research 2019. За 18 років Randstad Employer Brand Research поширився на 5755 організацій по всьому світу.

Про суть дослідження і урочисту церемонію нагородження переможців розкажуть CEO компанії ANCOR Ukraine Ірина Пруднікова, директор Західноукраїнського офісу ANCOR Ukraine Юлія Шилкевич, а також директор з розвитку бізнесу ANCOR Ukraine Андрій Данілюк. Модератором виступить територіальний директор ANCOR Ukraine Юрій Перч.

Ініціатором проекту Randstad Employer Brand Research є міжнародний холдинг Randstad, в Україні презентацію дослідження та церемонію нагородження організовує ANCOR Ukraine.

З 2016 року міжнародним партнером з проведення дослідження стала компанія Kantar TNS. Технологія і єдиний підхід до опитування в усіх країнах дозволяють виявити корпоративні, галузеві й странові особливості. Взимку 2019 року в проекті візьмуть участь 32 країни, серед яких США, Бразилія, Китай, Австралія, Індія, ОАЕ, Малайзія, Іспанія, Італія, Німеччина, Франція, Польща, Швейцарія, Україна, тощо.

Учасницями дослідження в Україні стануть близько 200 компаній, що представляють різні індустрії ринку. Компанії не подаватимуть заявок на участь, дослідження є безкоштовним для всіх учасників і повністю оплачується організаторами – ANCOR Ukraine і Randstad. На підставі результатів дослідження навесні 2019 року переможцям буде присуджено Премію.

Партнерами заходу виступають Bank Hotel Lviv та журнал «Управление Персоналом»

О компании: Холдинг АНКОР - лідер кадрової індустрії. З 1990 року АНКОР спеціалізується в галузі рекрутменту, стаффінгу, аутсорсингу і консалтингу. В даний час мережа холдингу об’єднує більше 40 офісів в Україні, Росії, Казахстані, Узбекистані та Білорусі. Щорічно АНКОР обслуговує понад 1600 клієнтів, міжнародних та національних компаній. На глобальному ринку АНКОР працює в партнерстві з міжнародним холдингом Randstad.


ООО "АНКОР Персонал Украина"
Автор:Ирина Кононова написать автору
http://www.ancor.ua
тел.:044 4951520

дата публикации: 14.01.2019 20:20


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены