<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

«Лото-Забава»: У зимовій акції виграно призів на загальну суму 2 500 000 гривень

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» повідомив результати розіграшу «Лото-Забава» (тираж №1014 від 13 січня 2019 року)

13 січня 2019 року під час розіграшу 1014-го тиражу «Лото-Забава» до студії завітала переможниця четвертого розіграшу новорічної акції «Даруй білети - здійснюй мрії!». Акційні 500 000 гривень дісталися киянці Романі Замлинській, яка перемогла в акції напередодні Різдва, 6 січня 2019 року. Романа Володимирівна зізналася, що грає в «Лото-Забава» уже давно, але купує білети нерегулярно. Каже, що потрібна якась підказка долі чи поклик душі для того, щоб купити лотерейний білет. І такі переконання приносять свої плоди: Романа Володимирівна опинилася у студії «Лото-Забава» уже вчетверте. Цього разу вона приїхала за призовим сертифікатом переможця акції «Даруй білети - здійснюй мрії!» на 500 000 гривень. Переможниця не вважає себе забобонною, але переконана, що удачу їй принесло число 13, адже виграла вона у 1013-му тиражі «Лото-Забава», а завітала на знімальний майданчик 13 січня.
Наразі відома інформація про фінального переможця акції «Даруй білети - здійснюй мрії!». Виграшною стала додаткова акційна комбінація – 57483201.Переможець запрошується до студії «Лото-Забава» для урочистого вручення призового сертифікату.
13 січня постійний конкурс «Багаті та Відомі» порадував шанувальників «Лото-Забава» виграшем найбільшого призу. Гравцем, якому вдалося збільшити свій початковий виграш у 10 разів і зірвати 500 000 гривень, стала Лілія Остапенко з Полтавської області, яка сиділа у білому ряді на 25 місці. Свій виграш пані Лілія планує витратити на благоустрій дому, а також на подарунки для майбутнього племінника.
Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців 1014-го тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.

О компании: Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію Універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.
У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).
У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.
Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.
На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).
У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації «Кращий корпоративний внесок у Ціль сталого розвитку №3: забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю населення всіх вікових категорій».


Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
Автор:Прес-служба М.С.Л. написать автору
http://msl.ua
тел.:+38 044 461 92 18

дата публикации: 16.01.2019 16:51


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены