<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

У Запоріжжі відкрився ще один Центр сучасних технологій ВОЛЯ

Для зручності жителів Космічного мікрорайону Запоріжжя компанія ВОЛЯ відкрила новий Центр сучасних технологій (ЦСТ).

Для зручності жителів Космічного мікрорайону Запоріжжя компанія ВОЛЯ відкрила новий Центр сучасних технологій (ЦСТ). Тут можна отримати весь комплекс послуг національного телекомунікаційного провайдера: проконсультуватися, підключити кабельне телебачення, Інтернет, комплексні послуги і навіть протестувати інтерактивні сервіси.
Міні ЦСТ знаходиться за адресою вул. Північнокільцева, 10А, ТЦ Varus, 2-й поверх. Графік роботи: пн-пт 10:00-19.00, сб-нд 09:00-19:00.
- У жителів нашого міста зростає потреба в цифрових розвагах. І все частіше запорожці звертаються до нашої компанії. Адже мережа ВОЛЯ покриває 75% висотних будинків міста. В результаті за другу половину 2018 року суттєво зросла кількість абонентів послуги доступу до Інтернет. Космічний мікрорайон Запоріжжя має високий потенціал розвитку бази абонентів. Для зручності комунікації жителів з нашими фахівцями, ми відкрили нову локацію в самому центрі району, - розповів директор Запорізької філії Дмитро Поварнін.
До відкриття ЦСТ у Космічному мікрорайоні компанія приурочила акцію «Святкове відкриття в Запоріжжі». До 31 січня 2019 року можна придбати послуги компанії Smart HD/Воля HD + 100 і Воля TV Start HD + 100 (обладнання) за зниженою ціною.
Тепер у Запоріжжі абонентів обслуговує 3 ЦСТ. По всій Україні зараз працює більше 50 Центрів сучасних технологій ВОЛЯ. За останні три роки компанія інвестувала в їхній розвиток 10 млн грн.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 17.01.2019 16:49


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены