<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

0O7A1207
Університет банківської справи поглиблює співпрацю з Київською торгово-промисловою палатою

21 січня в Університеті банківської справи відбулася зустріч з першими керівниками Київської торгово-промислової палати, під час якої обговорювалися питання подальшої співпраці.

Як зауважила ректор Університету, Анжела Кузнєцова, перспективними напрямами спільної роботи є надання освітніх послуг для членів палати, комерціалізація результатів наукової діяльності, а також проектно-грантова робота у сфері науки та освіти.
Учасникам зустрічі було презентовано проект Стратегії розвитку ДВНЗ «Університет банківської справи» на 2019-2022рр. Водночас, представники Київської торгово-промислової палати представили відеофільм про основні напрями роботи палати та про можливі спільні проекти.
Протягом 2018 року науково-педагогічні працівники Університету банківської справи були спікерами для навчання малого та середнього бізнесу. Нині Центр інформаційної підтримки бізнесу Київської торгово-промислової палати тісно співпрацює з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо підтримки малого та середнього бізнесу київського регіону в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.
Саме в цьому контексті, були обговорені перспективи розвитку співпраці, зокрема: співробітництво з іноземними посольствами і консульськими установами, розширення організації спільних науково-освітніх заходів для представників малого та середнього бізнесу за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку, розвиток нових освітньо-тренінгових послуг у сфері кібербезпеки та кіберстрахування, сприяння підвищенню іміджу Університету банківської справи шляхом його позиціонування на сайті та офіційних виданнях Київської торгово-промислової палати.
Нагадаємо, Університет банківської справи є членом Київської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України з липня 2016 року.

О компании: ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві.


Университет банковского дела Национального банка Украины
Автор:Панченко Ольга Викторовна написать автору
http://www.ubs.edu.ua
тел.:044 425-96-13

дата публикации: 23.01.2019 16:25


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены