<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

41078801_2184663185134975_7726105124178755584_n
Unicheck - сервіс, що став мейнстрімом серед ІТ технологій у галузі освіти у 2018р

За підсумками 2018р сервіс Unicheck використовують більш як у 57 країнах світу, а число користувачів сервісу-близько 1,5млн

Вже понад 4 роки сервіс пошуку запозичених частин тексту Unicheck допомагає покращити навчальний процес та став зручним інструментом для запобігання плагіату у вищій освіті. Застарілі форми навчання сприяють чітингу серед студентів, тож не дивно, що лише за 2018 рік кількість університетів, що вирішили використовувати антиплагіатні програми збільшилась на 20%. Водночас серед навчальних закладів, які впровадили Unicheck у 2017 році, було виявлено в середньому 14% плагіату в студентських роботах, а вже впродовж 2018 року цей показник знизився на 6%. Так за підсумками 2018 року сервіс Unicheck використовують більш як у 57 країнах світу, а число користувачів сервісу становить близько 1,5 млн, зокрема, у США — 615 тис., Іспанії — понад 120 тис., Бельгії — 146 тис. В Україні ж Unicheck вже застосовує понад 110 провідних закладів вищої освіти.

Ми пильно стежимо за мейнстрімом в ІТ технологіях у галузі освіти та задаємо тренд для інших. Ми увійшли до числа фіналістів престижної нагороди серед освітніх технологій, які вдосконалюють викладання та навчання для студентів «2018 Tech & Learning Awards of Excellence». Трьох головних призерів для кожної категорії премії 2018 року Tech & Learning Awards of Excellence буде оголошено в лютому 2019 року в м. Сан-Антоніо (штат Техас, США).

Щодня ми працюємо над удосконаленням можливостей сервісу Unicheck. Сервіс працює з текстами на 22 мовах у форматах PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, ODT, ODS, ODP, RTF, PAGES, TXT, HTM, HTML, Google Docs via Google Drive, а для перевірки однієї сторінки тексту необхідно до 20 секунд.

Місія Unicheck — підвищити якість освіти в Україні за рахунок впровадження принципів академічної доброчесності в університетську культуру та покращення академічної мотивації студентів та викладачів.

На початку квітня 2018 року Unicheck Україна (ТОВ «Антиплагіат») та Міністерство освіти і науки України уклали Меморандум, згідно з яким українські ЗВО отримали можливість найближчі 7 років безкоштовно використовувати надсучасний сервіс перевірки наукових робіт на плагіат.

Влітку Unicheck був представлений на конференції від лідера на ринку систем управління навчанням — компанією Instructure. Захід проходив у штаті Колорадо (США), де впродовж 3-х днів зібрав під своїм дахом 2500+ професіоналів у галузі освіти, 849 освітніх закладів та 64 партнери, що співпрацюють з Canvas LMS. Стенд Unicheck підкорив найбільшу освітню конференцію в США і став найпопулярнішим серед усіх учасників конференції.

Восени 2018 року Unicheck було обрано в якості основного програмного забезпечення для визначення унікальності студентських робіт від Освітньої мережі штату Юта (UEN, США) на наступні 5 років. UEN об’єднує понад 20 тис. студентів у 8 вищих закладах освіти, 8 технічних коледжах та понад 640 тис. учнів у 1098 школах.

У листопаді 2018 року Unicheck Україна започаткував безстрокову акцію #СтопПлагіат — OneVoice представників освіти, зокрема, ректорів та проректорів ЗВО України, котрі говорять про те, як плагіат впливає на якість освіти та чому важливо дотримуватись принципів академічної доброчесності при написанні наукових робіт. Акція проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України та Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти.

Чому ми найкращі вже декілька років поспіль та залишаємось лідерами на світових ринках і ринку України? Усе просто:

Звіт Unicheck інтерактивний та багатофункціональний: його можна налаштувати під індивідуальні потреби користувача;
У користувачів є можливість самостійно виключати цитати або джерела зі звіту - результати перевірки перераховуються миттєво;
Unicheck точно розпізнає цитати в тексті;
Пошук у режимі реального часу (40+ мільярдів веб-сторінок);
Розширені алгоритми проти чітингу;
Unicheck зберігає оригінальне форматування документа;
Повний захист від небезпечних/підозрілих посилань у звіті;
Unicheck надає агреговану статистику.


Зрозумілий та інтуїтивний інтерфейс, докладні звіти про текстові збіги та швидкий і якісний алгоритм пошуку збігів зробили Unicheck одним з найкращих продуктів у галузі освітніх технологій, які вдосконалюють викладання та навчання

О компании: Unicheck - онлайн-сервіс пошуку плагіату, який перевіряє текстові документи на наявність запозичених частин тексту з відкритих джерел в Інтернеті чи внутрішньої бази документів користувача.


ТОВ "Антиплагіат"
Автор:Юлія Вакулко написать автору
http://www.unicheck.com
тел.:38097 2422068

дата публикации: 28.01.2019 16:22


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены