<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

banner-aigeo-200х200
Онлайн-виставка 'AIGEO' допоможе з просуванням товарів і послуг на агропромисловому ринку

Важлива інформація для представників агробізнесу, які зацікавлені в просуванні своєї діяльності, товарів і послуг на регіональний, національний чи світової агропромисловий ринок, про можливість взяти участь у постійнодіючій міжнародній онлайн-виставці 'AIGEO'.

Міжнародна агропромислова онлайн-виставка 'AIGEO' (від англ. - Agriculture Global Exhibition Online) - це новий маркетинговий інструмент, який відкриває учасникам виставки можливість просування своєї діяльності, як на регіональний та національний, так і на світовій агропромисловий ринок. Онлайн-виставка 'AIGEO' є постійнодіючою, платформою для проведення онлайн-виставки є портал онлайн-виставок Expo-Online.Center.

Виставка 'AIGEO' об'єднає в собі інформацію і пропозиції:
- провідних представників агробізнесу: виробників і постачальників сільськогосподарської продукції, техніки, обладнання, добрив, кормів;
- інвестиційних, страхових, юридичних і консалтингових компаній;
- представників суміжного бізнесу;
- профільних засобів масової інформації.

Тематичні розділи онлайн-виставки: техніка та обладнання для агропромислового сектора, добрива, засоби захисту рослин, біотехнології та технології переробки відходів, ветеринарія, тваринництво, рослинництво, сільськогосподарська продукція, тощо.

Інформація Учасників онлайн-виставки представлена у вигляді експозиції з ексклюзивним віртуальним виставковим стендом та сторінками з інформацією про Учасника у вигляді графічних, текстових та відео матеріалів. Учасники можуть публікувати та поширювати свої новини, прес-релізи, статті. Крім того, Учасники можуть проводити вебінари для потенційних покупців, співробітників, партнерів, з одночасною присутністю до 1000 учасників.

Відвідувачі виставки мають доступ до інформації Учасників виставки абсолютно безкоштовно, але для того, щоб повноцінно користуватися всіма функціями потрібно попередньо зареєструватися. Після реєстрації Відвідувачу буде доступний Особистий кабінет з розширеними функціями. Зареєстровані користувачі зможуть обмінюватися візитками та повідомленнями, користуватися відеозв'язком, підписуватися та відвідувати вебінари, замовляти продукцію та послуги зі знижкою, так як всі зареєстровані Користувачі є учасниками спільної дисконтної програми.

Для участі в галузевій онлайн виставці не потрібно витрачати час і гроші на перельоти, забудову виставкових стендів, друковану та іншу рекламну продукцію. Вам потрібно лише зареєструватися, вибрати онлайн-виставку та тарифний план, заповнити необхідні дані або надати матеріали для розміщення наших фахівців.

О компании: Міжнародний портал онлайн-виставок Expo-Online.Center створений для проведення галузевих онлайн виставок, участь в яких дозволяє комплексно вирішувати завдання просування товарів і послуг на регіональні, національні та світовой ринок. Expo-Online.Center не є аналогом або замінником традиційних виставок, онлайн-виставки - це самостійний маркетинговий інструмент просування з набором ефективних функцій, які дозволять Учасникам залучити нових клієнтів, підвищити впізнаваність бренду та лояльність до нього, поліпшити просування в Інтернеті, тощо.

Прес-реліз поширюється за дорученням клієнта: ТОВ "ЕКСПО-ОНЛАЙН", тел.: +380443519220


ООО Маркетинг-Партнер
Автор:Ладик C.І. написать автору
http://agro-expo.online
тел.:(044) 351-92-20

дата публикации: 31.01.2019 13:29


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены