<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

ВОЛЯ розширює український контент у пакетах телепрограм

04.02.2019 р. ВОЛЯ - лідер з надання легального HD-контенту в країні. Компанія постійно розширює перелік телеканалів, зокрема українських, у своїх пакетах.

1 лютого 2019 року ВОЛЯ додає український «4 канал» до своїх пакетів телепрограм. Цей канал зможуть дивитися абоненти компанії у містах Вінниця, Дніпро, Львів, Рівне, Обухів, Тернопіль, Українка, Черкаси та Хмельницький. Канал доповнить пакети цифрового телебачення від «Стартового» та вище.
«4 канал» – український інформаційний телеканал, покликаний всебічно висвітлювати суспільно-політичне, економічне, культурне та повсякденне життя української столиці – Києва. Програма телеканалу буде цікава людям із активною життєвою позицією, яким не байдуже, де і як вони живуть, які хочуть і готові змінювати своє життя, боротися за свої права, які хочуть і мають право знати, чим живе їхнє місто. Головний принцип каналу ілюструє його слоган – Там, де ти.
ВОЛЯ планомірно розширює частку українських каналів у своїх пакетах телепрограм. Останнім часом додано місцевий канал «ТЕРНОПІЛЬ-1», готується включення каналу «Відкритий» (Дніпро). Два українських канали для дітей Niki kids и Niki Junior увійдуть до додаткового пакету «Дитячий».
Компанія продовжує співробітництво зі всіма медіагрупами України, зокрема ВОЛЯ уклала угоду на трансляцію телеканалів із портфоліо 1+1 media distribution у 2019 році. Завдяки цій співпраці, ВОЛЯ транслює 22 телеканали, що входять до дистрибуційної пропозиції групи 1+1 media.
ВОЛЯ ─ лідер з надання легального HD-контенту в країні. Провайдер дає можливість своїм абонентам переглядати 200 каналів, 36 з яких транслюються в форматі HD. ВОЛЯ успішно співпрацює як з провідними медіагрупами України, так і зі світовими гігантами в сфері виробництва контенту - FOX, Discovery, AMC, Nat Geo. Завдяки чому, компанія постійно поповнює пакети телепрограм новими каналами.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 04.02.2019 19:09


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены