<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Злодії крадуть кабель Укртелекому навіть після засудження

Громадянина, засудженого за крадіжку мідного кабелю Укртелекому, знову було затримано на місці злочину

Нещодавно працівниками Дніпровського управління поліції м. Київ, по вул. П. Запорожця, під час намагання вчинити крадіжку телекомунікаційного кабелю, затримано громадянина Грузії. Зафіксовано сліди злочину, вилучено речові докази, знаряддя крадіжки, є свідки події.

Дана особа за подібні злочини затримувалася неодноразово протягом 2018 року і щоразу залишалася без покарання. Та зрештою наприкінці минулого року цього громадянина все ж було засуджено із відбуванням покарання з випробувальним терміном два роки. Таким чином, підозрюваного, який фактично відбуває покарання, затримали в момент скоєння наступної крадіжки.

Однак, незважаючи на всі ці факти, прокуратурою № 4 м. Київ відмовлено у погодженні підозри вказаному громадянину, і відповідно поліція знову звільнила його з під варти.

Статистика свідчить, що того року злодії були найбільш активними в Києві. Кількість крадіжок мідного кабелю в столиці за рік зросла на 70 %, при цьому за перші 9 місяців зростання майже 90%. Загалом по країні у 2018 році за протиправне посягання на телекомунікаційне обладнання компанії було порушено понад 20 тисяч справ. За скоєні злочини та затримано 1,7 тисяч осіб. Переважній більшості з них пред’явлено підозру в скоєнні звичайної крадіжки (ст. 185 КПК України), що дещо пом’якшує суворість покарання. Можливо, це й стало причиною того, що чимало затриманих досить швидко відбували покарання (або несли тільки адміністративну відповідальність) і вдавалися до скоєння повторних злочинів. Достеменно відомо, що понад 30% всього відновленого Укртелекомом кабелю знову викрадається.

Як повідомлялось раніше, протягом минулого року злодії вкрали майже 3 тисячі км кабелю Укртелекому, тобто в середньому щодня цупили по 7,6 км або 5,3 метра мідного кабелю щохвилинно.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Литвиненко М. Д. написать автору

дата публикации: 04.02.2019 19:13


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены