<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

«Лото-Забава»: 1 000 000 розділили навпіл між Бердичівом і Кропивницьким

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» повідомив результати розіграшу «Лото-Забава» (тираж №1017 від 3 лютого 2019 року)

3 лютого 2019 року під час розіграшу 1017-го тиражу лотереї «Лото-Забава» було виграно одразу два крупних призи «Великої гри»: 1 000 000 та 200 000 гривень. Приз у категорії «три горизонталі з однією пільговою підковкою» розділили між собою навпіл гравці з Житомирської та Кіровоградської областей. Одну половину призу у розмірі 500 000 гривень отримає гравець з м.Бердичів, який придбав білет №0013788 на фірмовому столі «М.С.Л.», розташованому у супермаркеті за адресою: вул. Різдвяна, 7-А. Інші 500 000 гривень здобув щасливчик з білетом №0268020, який придбав його у м.Кропивницький на фірмовому столі «М.С.Л.» у магазині, що знаходиться на вул. Жадова, 23-А.
Другий за розміром приз «Великої гри» сумою 200 000 гривень у категорії «за три горизонталі з двома пільговими підковками» було виграно на Волині у місті Луцьк. Переможець придбав свій щасливий білет №0341877 на фірмовому острівку «М.С.Л.», розташованому у луцькому ЦУМі на проспекті Волі, 1.
У конкурсі «Багаті та Відомі» було виграно 100 000 гривень. Приз дістався гравцю, який сидів у синьому ряді на щасливому 13 місці. Ним став водій «Швидкої допомоги» Ігор Нестеренко з села Степанки Черкаської області, який грає у «Лото-Забава» уже близько 9 років. У студії пан Ігор опинився завдяки щасливому збігу обставин. Виявилось, що свій білет з комбінацією «Багаті та Відомі» він випадково викинув до смітника на тій точці продажу лотерей, де зазвичай купує білети. А коли пану Ігорю зателефонували зі студії та запросили на прямий ефір, довелося шукати білет у корзині для сміття. На щастя, виграшний білет досі був у корзині під купою інших білетів та чекав свого власника. Переможець конкурсу планує витратити виграні 100 000 гривень на ремонт у будинку.
Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає всіх переможців тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.

О компании: Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».
З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).
У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.
28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).
Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.
З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію Універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.
9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».
7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.
У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).
У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.
Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.
На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).
У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації «Кращий корпоративний внесок у Ціль сталого розвитку №3: забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю населення всіх вікових категорій».


Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
Автор:Прес-служба М.С.Л. написать автору
http://msl.ua
тел.:+38 044 461 92 18

дата публикации: 06.02.2019 15:35


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены