<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

Холодногірський ЦСТ ВОЛЯ у Харкові переїхав на нове місце

10.02.2019 р. Центр сучасних технлогій ВОЛЯ у Харкові переїхав у більш зручне місце.

Компанія ВОЛЯ продовжує впроваджувати нові технології у містах своєї присутності і покращувати інфраструктуру у регіонах. Для зручності наших абонентів Центр сучасних технологій (ЦСТ) ВОЛЯ на Холодній горі змінив свою локацію. З 10 лютого 2019 року він знаходиться за адресою: вулиця Полтавський шлях, 140 А.
ЦСТ повністю відповідає міжнародним стандартам безпеки та комфорту, приміщення розділене на декілька зон: зона обслуговування, тестування обладнання, очікування і самообслуговування. Підібрати оптимальну послугу кожному гостю допоможуть привітні консультанти.
У ЦСТ харків’яни зможуть підключити нові послуги, придбати необхідне обладнання та протестувати флагманські продукти компанії. Мешканцям Харкова ми пропонуємо швидкісний інтернет, кращі міжнародні та українські телеканали у форматі високої чіткості, а також послугу інтерактивного телебачення, яка дозволяє самостійно керувати ефіром і переглядати улюблені передачі і фільми з мобільних пристроїв. Зокрема, абонентам міста доступна популярна послуга «Усе включено» - три послуги в одному пакеті - фіксований домашній інтернет і ТБ від ВОЛЯ, мобільний зв'язок і 4.5G від lifecell. Усередині пропозиції є різні тарифні плани, в залежності від того, скільки і яких послуг потрібно абоненту.

Графік роботи центру: понеділок - п'ятниця з 9:00-20:00, субота з 9:00-19:00, неділя з 9:00-18:00.

Наразі в Харкові абонентів обслуговує 3 ЦСТ. ВОЛЯ розвиває ринок телеком послуг по всій країні, інвестуючи в інновації і модернізацію мереж. По всій Україні працює понад 50 Центрів сучасних технологій ВОЛЯ, в розвиток яких за останні три роки компанія інвестувала 10 млн грн.

О компании: ВОЛЯ - загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги у 35 містах та 19 регіонах України: аналогове, цифрове, HD та інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ до Інтернет, а також хмарні рішення та послуги найбільшого в Україні дата-центру.
ВОЛЯ - перша телекомунікаційна компанія, яка у 2014 році запустила 5 власних фільмових каналів «ВОЛЯ CINE+». А в лютому 2016 року - перший дитячий український канал у HD якості – «ВОЛЯ CINE+KIDS», який має декілька голосових доріжок, зокрема, мовою оригіналу.
ВОЛЯ &#9472; провайдер №1 з надання легального HD-контенту в країні. Наразі абонентам компанії доступно 200 каналів, 36 з яких транслюються в форматі HD.
ВОЛЯ успішно співпрацює як з провідними медіа групи України, так і зі світовими гігантами в сфері виробництва контенту - FOX, Discovery, AMC, Nat Geo.
ВОЛЯ у партнерстві з каналами Футбол 1/Футбол 2 отримала офіційний статус і права транслятора усіх матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021 років.
Четвертий рік поспіль компанія ВОЛЯ визнана кращим провайдером цифрових розваг за версією Міжнародного конкурсу «Вибір року».


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 11.02.2019 16:04


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены