<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Спорт

ВОЛЯ пропонує футбольним уболівальникам ще більш комфортний перегляд матчів вищого рівня

13.02.2019 р. Компанія ВОЛЯ запустила новий розділ в програмах інтерактивного телебачення Футбол News.

На правах офіційного транслятора матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА ВОЛЯ ексклюзивно для своїх абонентів пропонує новий розділ в програмах інтерактивного телебачення Футбол News.
Розділ щодня поповнюється новинами зі світу футболу (Ліги чемпіонів, Ліги Європи, чемпіонату України та інших європейських чемпіонатів). Усі новини відсортовані і впорядковані в зручній структурі.
Новий розділ доступний для всіх передплатників додаткової послуги «Воля Футбол +», яку компанія запропонувала фанатам спорту наприкінці минулого року. Це каталог відео на вимогу (SVOD), який дозволяє переглядати в прямому ефірі і в запису всі футбольні матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА в режимі 24/7 і без реклами. «Воля Футбол +» доступна користувачам основної послуги ОТТ, також є можливість замовити її для мобільного пристрою, незалежно від типу замовлених раніше послуг.
Каталог доповнюється короткими оглядами з кращими моментами матчів. Можна переглядати матч без озвучки коментатора, таким чином створюється ефект присутності на стадіоні.
Доступ абонентів ВОЛЯ до трансляцій матчів вищої ліги став можливим завдяки партнерству компанії з телеканалами «Футбол 1» / «Футбол 2». Восени 2018 року партнери отримали офіційний статус і права трансляторів усіх матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021. Тепер шанувальники футболу майже 15 млн сімей можуть насолоджуватися видовищним європейським футболом протягом найближчих трьох сезонів.
Додаткову інформацію про підключення послуги можна отримати тут. https://getmobile.volia.com/ukr/matches/champions-league/


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 13.02.2019 14:39


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены