<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

ВОЛЯ запропонувала більш комфортні умови абонентам інтерактивного телебачення

27.02.2019 Для більш комфортного перегляду інтерактивного ТБ компанія ВОЛЯ пропонує нові тарифні пакети для своїх абонентів

З лютого 2019 року абонентам ВОЛЯ стали доступні нові тарифи інтерактивного телебачення. Їхня головна перевага для користувача - розширений набір послуг при підключенні, широкий асортимент ексклюзивного контенту, а вартість устаткування вже включена у вартості тарифу.
При підключенні абонент може вибрати собі один із трьох пакетів послуг, різних за наповненням і ціною.
Solo - тариф з мінімальною передплатою і доступом до всіх телеканалів українських медіа груп (до 65 каналів). До тарифу включено мобільний додаток Воля TV для 1 пристрою, також абонент має можливість дивитися ексклюзивний каталог Воля Футбол+.
Телеглядачеві, якому хочеться ще більше можливостей, розваг і різноманітного контенту, є сенс підписатися на один з тарифів більш високого рівня.
Splash - лінійне телебачення з базовою передплатою і доступом до міжнародних телеканалів Fox, Discovery, AMC тощо, плюс канали тарифу Solo. До тарифу включено мобільний додаток Воля TV для 1 пристрою, каталог Воля Футбол+, онлайн-кінотеатр Воля Сinema, а також доступ до власних ексклюзивних каналів Воля Cine+.
Strike - пакет з максимальним вибором телеканалів. Тариф містить у собі канали пакета Splash плюс усі міжнародні канали Eurosport, Spike, National Geographic, Animal Planet, Fine Living та інші. Додатково до пакету включено доступ для 2 мобільних пристроїв Воля TV, ексклюзивний каталог Воля Футбол+, онлайн-кінотеатр Воля Сinema, а також доступ до власних телеканалів Воля Cine+.
Детальніше з новими тарифами можна ознайомитися на сайті компанії за посиланням. Абонентів, які були підключені на раніше встановлені тарифи, компанія буде обслуговувати на попередніх умовах.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 27.02.2019 17:10


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены