<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

ВОЛЯ збільшила кількість українських телеканалів у пакетах телепрограм

04.03.2019 Для задоволення потреб своїх абонентів у якісному контенті ВОЛЯ постійно збільшує кількість українських каналів в своїх пакетах.

1 березня 2019 року ВОЛЯ додала український 4 канал до своїх пакетів телепрограм аналогового телебачення. Передачі каналу відтепер доступні глядачам у містах Біла Церква, Вінниця, Кропивницький, Луцьк, Обухів, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці.
Раніше ВОЛЯ доповнила цим каналом телепрограми цифрового телебачення у 9 містах своєї присутності.
4 канал – український інформаційний телеканал, покликаний всебічно висвітлювати суспільно-політичне, економічне, культурне та повсякденне життя української столиці – Києва. 4 канал – для людей з активною життєвою позицією, яким не байдуже, де і як вони живуть, які хочуть і готові змінювати своє життя, боротися за свої права, і які мають право знати, чим живе їхнє місто. Головний принцип 4 каналу ілюструє його слоган – Там, де ти.
ВОЛЯ постійно збільшує кількість українських каналів в своїх пакетах. Останнім часом додано місцевий канал «ТЕРНОПІЛЬ-1», готується включення каналу «Відкритий» (Дніпро). Два українських канали для дітей Niki kids и Niki Junior увійдуть до додаткового пакету «Дитячий».
Компанія уклала угоду на трансляцію телеканалів із портфоліо 1+1 media distribution у 2019 році. Завдяки цій співпраці ВОЛЯ транслює 22 телеканали, що входять до дистрибуційної пропозиції групи 1+1 media.
ВОЛЯ ─ лідер з надання легального HD-контенту в країні. Провайдер дає можливість своїм абонентам переглядати 200 каналів, 36 з яких транслюються в форматі HD. ВОЛЯ має прямі контракти як з провідними медіагрупами України, так і зі світовими гігантами в сфері виробництва контенту - FOX, Discovery, AMC, Nat Geo. Завдяки такій співпраці, компанія постійно поповнює пакети телепрограм новими каналами.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 05.03.2019 00:56


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены