<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Спорт

ВОЛЯ стала партнером чемпіонату України з перетягування каната

11.03.2019 Багато років поспіль, ВОЛЯ, як соціально-відповідальна компанія підтримує спорт в Україні.

Компанія ВОЛЯ в якості офіційного партнера підтримала чемпіонат України з перетягування каната.
Змагання пройшли в Києві 9 березня 2019 року. «Канат проти війни» (Tug of War) - так можна перекласти назву одного з найдавніших видів спорту, незмінно популярного в усьому світі протягом століть. Стрімко зростає популярність цього виду спорту і в Україні.
У чемпіонаті взяли участь понад 300 атлетів з команд студентів, рятувальників, армійців, силовиків, команд спортивних клубів України, а також команди «Нескорені».
Видовищні змагання завжди привертають багато глядачів. У цьому році пройдуть декілька етапів Кубку України з перетягування каната, а кращі спортсмени поїдуть на Чемпіонат Європи. Також в рамках події відбувся відкритий чемпіонат міста Києва.
ВОЛЯ пропагує і підтримує спорт у всіх його проявах. Як лідер цифрових розваг, компанія надала своїм абонентам доступ до трансляцій матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА. Компанія і телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» отримали офіційний статус і права трансляторів усіх матчів ЛЧ і ЛЄ сезонів 2018-2021.
ВОЛЯ вже більше 10 років активно підтримує українських паралімпійців. А співробітники компанії дружать зі спортом, віддаючи перевагу таким активним видам як біг, футбол, гірські лижі, велогонки. Наприклад, у 2018 році команди ВОЛЯ вдало виступили в різних категоріях Kyiv Half Marathon - наймасовішого бігового змаганні в Україні. Співробітники Вінницького філіалу виставили бігли на напівмарафоні «Вінниця біжить», а їхні колеги з Харкова взяли участь у н велогонках по місту в рамках «Велодня».


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 15.03.2019 17:10


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены