<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Автомобили

Безкоштовна поїздка до лікаря від DOC.ua і Bolt

Щоб допомогти людям, які потребують консультації лікаря, Bolt і DOC.ua запустили спільну акцію, в результаті якої дістатися до потрібного лікаря можна буде швидко, комфортно і практично безкоштовно.

22 березня 2019 року стартувала акція, організована службою замовлення поїздок Bolt і безкоштовним сервісом з пошуку лікарів DOC.ua. Кожен учасник акції отримає знижку 120 гривень на поїздку до потрібного лікаря.

Для того щоб взяти участь в акції, потрібно зайти на сайт DOC.ua, обрати потрібного лікаря, який влаштовує вас за ціною і розташуванням клініки, записатися до нього на прийом через сервіс DOC.ua і отримати промокод від Bolt на знижку 120 гривень. Скористатися промокодом зможе кожен новий клієнт Bolt. Перед поїздкою до лікаря новому клієнтові потрібно буде встановити додаток Bolt, зареєструватися і ввести в спеціальне віконце персональний промокод на знижку. Практика показує, що люди зазвичай обирають лікаря, який приймає недалеко від дому, тому знижка 120 гривень покриє майже всю суму поїздки або зробить її безкоштовною.

Поїздка до лікаря ― один із тих випадків, коли люди вважають за краще скористатися послугами водія. Спільна акція Bolt і DOC.ua спрямована на те, щоб полегшити клієнту процес організації поїздки до лікаря, а також швидко, комфортно, без стресу доставити його до необхідної клініки. Акція триватиме до 22 квітня 2019 року.

Інформація про Bolt
Компанія Bolt (раніше відома як Taxify) ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок. Її мета ― полегшити пересування містом і зробити цей процес швидким і надійним.
Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році.
Вона стала найбільш швидкозростаючою платформою для організації поїздок у Європі й Африці, інвесторами якої є Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital і співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус.
Bolt має 25 мільйонів клієнтів у більш ніж 30 країнах світу: www.bolt.eu.

Про CEO
Маркус Вілліг — засновник і CEO компанії Bolt (колишньої Taxify).
Він створив платформу в 2013 році в 19-річному віці разом із братом Мартіном, що працював у Skype.
Маркус був відмічений у рейтингу Forbes Європа «30 до 30» як наймолодший CEO і засновник мільярдної компанії в Європі.


o2pr
Автор:Алеся Стоковская написать автору
тел.:093 924 14 92

дата публикации: 03.04.2019 16:49


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены