<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Компанії FOX Networks Group і ВІА МЕДІА підписали контракт на довгострокову співпрацю в 2019-2022 роки

Плідна співпраця компаній FOX Networks Group і ВІА МЕДІА триває вжу багато років. Завдяки такому партнерству українські глядачі мают можливість отримувати ліцензійний контент найвищої якості.

Уже понад 10 років ВІА МЕДІА є агентом FOX Networks Group, яка представляє портфоліо телеканалів FOX, FOX LIFE, National Geographic, National Geographic Wild в Україні. Сторони підписали угоду про партнерство на наступні 3 роки.
«Ми раді нашій співпраці та пишаємося, що компанія FOX Networks Group довіряє нам і надає контент найвищої якості українським телеглядачам. Портфоліо компанії покриває практично всі інтереси телеперегляду: від документальних фільмів з голлівудськими акторами і серіалів, які дивляться мільйони людей по всьому світу до телепрограм про дику природу в найвіддаленіших куточках нашої планети. І все це можна дивитися в HD якості. Також, завдяки FOX Networks Group, український телеглядач має можливість дивитися такі серіали як «Гра Престолів» буквально на наступний день після прем'єри. Вважаємо це одним із кроків у боротьбі з піратством, оскільки тепер набагато легше дивитися улюблені серіали легально у провайдерів платного телебачення, а не шукати їх у піратів» - зазначив Євген Пилипченко, керівник групи дистрибуції ВІА МЕДІА.
«Вже багато років унікальний підхід FOX Networks Group до роботи з контентом приваблює мільйони телеглядачів в Україні. Наша мета - інвестування в створення якісного продукту і підвищення його доступності споживачу. Багаторічна співпраця з ВІА МЕДІА допомагає нам представляти українській аудиторії кращі канали на ринку платного телебачення» - повідомив Генеральний менеджер FOX Networks Group у Північно-Східній Європі - Родіон Принцевський.

О компании: ВІА МЕДІА (компанія групи «Воля») - один з найбільших дистриб'юторів контенту на українському ринку. Портфоліо компанії налічує більше 25 телеканалів різної жанрової спрямованості. Є агентом всесвітньо відомих компаній, таких як FOX Networks Group, Turner Broadcasting System, AMC Networks, SPI INTERNATIONAL, а також платних українських телеканалів FILMUADRAMA, XSPORT.
FOX NETWORKS GROUP (FNG) - основна виробнича одиниця компанії 21st Century Fox. FNG складається з компаній FOX Television Group, що включає в себе FOX Broadcasting Company і 20th Century FOX Television; FOX Cable Networks, що включає в себе FX Networks; FOX Sports Media Group, National Geographic Partners, і FOX Networks Group Europe, Asia and Latin America. Разом всі ці компанії створюють, виробляють і просувають на світових ринках одні з найпопулярніших в світі розважальних, спортивних та документальних програм.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 05.04.2019 18:13


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены