<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

Шанувальники футболу отримали ще більше цікавого контенту від ВОЛЯ

Компанія ВОЛЯ додала до послуги ВОЛЯ Футбол+ ще один розділ "Журнал-огляди" для справжніх фанатів футболу.

Компанія ВОЛЯ для своїх абонентів і користувачів послуги «Воля Футбол +» запустила новий розділ «Журнали-огляд».
Розділ містить у собі унікальні репортажі, огляди, а також історії успіху футболістів, тренерів і футбольних команд. Кожен журнал - це міні-історія про те, як важко піднятися на вершину спортивного олімпу, а ще важче утриматися на ній, як часом безглузда помилка або неймовірний трюк одного футболіста вирішує результат матчу. Матеріали представлені в форматі коротких сюжетів, які складаються з двох частин тривалістю ~ 12 хв і оновлюються щотижня.
Нагадаємо, що восени 2018 року компанія ВОЛЯ отримала права офіційного транслятора всіх матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021 в партнерстві з телеканалами «Футбол 1»/«Футбол 2».
Компанія вирішила не обмежуватися тільки ретрансляцією матчів, пам'ятаючи про те, що гарного футболу не буває багато і кожен уболівальник із задоволенням слухатиме оцінки експертів, смакуватиме хвилюючі хвилини гри та найкращі гольові моменти. Так з'явилася додаткова послуга для абонентів «Воля Футбол +». Це каталог відео на вимогу (SVOD), який дозволяє переглядати в прямому ефірі і в записі всі футбольні матчі ЛЧ і ЛЄ УЄФА в режимі 24/7 і без реклами. «Воля Футбол +» доступна користувачам основної послуги інтерактивного телебачення.
Попит на таку додаткову послугу надихнув фахівців компанії на розробку нових продуктів на футбольну тематику. Такою пропозицією для фанатів став розділ у програмах інтерактивного телебачення «Футбол News». Він вдало доповнює традиційні варіанти перегляду трансляцій матчів абонентами ВОЛЯ, пропонуючи новини зі світу футболу (Ліги чемпіонів, Ліги Європи, чемпіонату України та інших європейських чемпіонатів).


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 12.04.2019 16:32


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены