<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

BFM Group ініціює внесення змін до методичних рекомендацій з розробки бізнес-планів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Інвестиційно-проектна компанія BFM Group Ukraine звернулася до Кабінету міністрів України з пропозицією внесення змін до методичних рекомендацій з розробки бізнес-планів підприємств, затверджених Міністерством економіки України, виходячи з того, що вони не відповідають прийнятим міжнародним стандартам.

Згідно результатів дослідження, що в 2009 році проводилося Міжнародним фондом Блейзера, серед факторів ризику для більшості інвесторів, що розглядають можливість співпраці з Україною є низька якість корпоративного управління.
Зокрема, недостатня увага приділяється розробці інвестиційної документації, щоб відповідала прийнятим стандартам та була зрозуміла інвесторам.
Аналіз свідчить, що методична база, яка використовується переважною більшістю вітчизняних підприємств для планування свого розвитку, не відповідає міжнародним рекомендаціям.
Це відштовхує потенційних національних та іноземних інвесторів, а також кредиторів від здійснення капіталовкладень. Вони не мають можливості провести за прийнятними для них методиками (міжнародними стандартами) експертизу економічної ефективності поданих їм бізнес-планів, щоб за її результатами визначитися щодо гарантій повернення вкладених інвестицій та рівня очікуваних прибутків.
Зазначена обставина сьогодні є однією із ключових, що створюють проблеми для залучення інвестицій в економіку України, і тому потребує негайного реагування.
Більшість підприємств державного сектору економіки, готуючи інвестиційні пропозиції, користуються методичними рекомендаціями з розроблення бізнес-планів, затвердженими наказом міністра економіки України за №290 від 06.09.2006р..
Експерти та аналітики інвестиційно-проектної компанії BFM Group, ознайомившись з вищенаведеними методичними рекомендаціями прийшли до висновку про те що вони мають значні недоліки та не відповідають світовим стандартам, зокрема методології UNIDO, що викладена в «Керівництві по підготовці техніко-економічних обґрунтувань промислових проектів» (видання друге, 1991 рік) та рекомендована до використання підприємствами країн – членів UNIDO (Організація об’єднаних націй з промислового розвитку).
Україна стала членом UNIDO в 1995 році після підписання між урядом України і Організацією Об'єднаних Націй по промисловому розвитку Угоди про співпрацю у сфері промислового розвитку.
Надання проекту у формі, що відповідає стандартам рекомендацій UNIDO (Центру промислових зв’язків ООН) надає певну перевагу щодо прийняття позитивного рішення фінансування, а також дає деякі уявлення якості менеджменту підприємства – заявника.
Ретельно відпрацьовані згідно міжнародним стандартам інвестиційні пропозиції сприяють загальному приросту обсягів залучення іноземних інвестицій в економіку України та відіграють важливу роль, враховуючи вступ України до Світової організації торгівлі.
Спеціалістами BFM Group Ukraine розроблені пропозиції щодо доопрацювання методичних рекомендацій з розробки бізнес планів міністерства економіки України які враховують міжнародний досвід з цього питання, зокрема , рекомендацій UNIDO, TACIS, Світового та Європейського банків, та інших міжнародних фінансових структур.
BFM Group Ukraine має власну розроблену методику складання бізнес-планів (зміст бізнес-плану), яка якісно розширює, доповнює і конкретизує вимоги вищевказаних організацій. Стандарти бізнес-планування BFM Group використовуються на практиці багатьма компаніями, як найбільш універсальні.
В даний час BFM Group ініціювала звернення до прем’єр-міністра України щодо створення спільної робочої групи Кабінету Міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та BFM Group, та наступного внесення відповідних змін до даного документу.

О компании: Довідка.
Інвестиційно-проектна компанія BFM Group Ukraine створена в 2003 році. Основні напрямки діяльності - управління промисловими інвестиційними проектами та надання професійних послуг з розробки інвестиційної документації (бізнес-плани, ТЕО, меморандуми, фінансові моделі бізнесу, концепції підприємств що приватизуються).


Всеукраинская биржа частных займов
Автор:BFM Group написать автору
http://www.bfm-ua.com
тел.:097 4895803

дата публикации: 06.05.2019 17:40


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены