<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Офіційно: TECNO Mobile оновить Spark 3 Pro до Android Q Beta

7 травня на щорічному заході для розробників і партнерів Google, Google IO 2019 було оголошено, що тестування Android ™ Q Beta буде доступно не тільки на 8 пристроях Google Pixel, але і на 15 смартфонах сторонніх брендів, серед яких один пристрій Tecno Mobile.

7 травня на щорічному заході для розробників і партнерів Google, Google IO 2019 було оголошено, що тестування Android ™ Q Beta буде доступно не тільки на 8 пристроях Google Pixel, але і на 15 смартфонах сторонніх брендів, серед яких один пристрій Tecno Mobile.

У TECNO Mobile офіційно підтвердили, що SPARK 3 Pro, що працює під управлінням операційної системи Android ™ Pie, буде оновлено до Android ™ Q Beta вже в травні.

Стівен Ха, Генеральний директор TECNO Mobile, зазначив: "Ми раді оголосити про подальше розширення співпраці з Google. Цього року TECNO SPARK 3 Pro одним з перших познайомить користувачів з новою Android ™ Q. "

TECNO Mobile присутній в більш ніж на 60 ринках, що розвиваються, а в Україні - з 2018 року.
SPARK 3 Pro - новинка, українська прем'єра якої відбулася в квітні 2019 на київській виставці CEE 2019. Являє собою 4G смартфон з подвійною AI камерою і молодіжним дизайном.

З оптимізованою ОС Android ™ вона може запропонувати споживачам ряд переваг, у тому числі:

Функції розпізнавання на основі біометричних параметрів: SPARK 3 зможе більш точно розпізнавати риси обличчя і автоматично пропонувати для фото оптимальний рівень ретуші і освітленості;
Захист конфіденційності користувачів: користувачі отримають більший контроль над доступом додатків до інформації про місцезнаходження, файлів із загальним доступом, фото і відео.
AR Стікери: користувачі TECNO SPARK 3 Pro можуть створювати AR стікери і ділитися ними в месенджерах
Темна тема: Темна тема комфортна для очей і допомагає економити заряд батареї. В Android ™ Q активувати її можна буде в налаштуваннях або увімкнувши функцію енергозбереження;
Навігація жестами: Оновлена навігація жестами буде комфортнішою для використання на великих екранах і дозволить максимально задіяти їх можливості.
Рекомендовані дії у повідомленнях. Тепер ще зручніше виконувати дії з повідомленнями, користуючись розумними підказками в повідомленнях, наприклад, додати події з листа в календар.
Пріоритетні повідомлення. Користувач зможе відзначати повідомлення з високою пріоритетністю, які будуть мати звуковий супровід, вібрацію, і виводитися на екран блокування. Решта повідомлення не будуть відволікати користувача. Android Q буде оснащений алгоритмом автоматичного визначення пріоритетності повідомлень.

Користувачі Tecno Spark 3 Pro зможуть встановити Android Q і першими оцінити можливості найсвіжішої версії операційної системи до її повноцінного релізу. Для тестування буде доступна третя бета-версія, більш стабільна, ніж попередні.

О компании: http://www.tecno-mobile.com.ua/phones/product-detail/product/spark-3-pro/#/


MEDiSUM
Автор:Савченко Алексей Васильевич написать автору
http://medisum.com.ua
тел.:+38066 6844106

дата публикации: 14.05.2019 16:27


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены