<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Каблучка на все життя

Для справжнього кохання немає перешкод. Особливо коли пара вирішила зареєструвати шлюб.

Хоча ні, є дві речі, які можуть завадити реєстрації: відсутність із собою паспорту та каблучок. Теоретично, каблучки - формальність, але це невід’ємний символ шлюбу.

Вибір цієї символічної коштовності потребує уваги та терпіння. Оскільки надягання каблучок - древня традиція, жодна церемонія не обходиться без них. Придбання каблучок - важливе спільне надбання молодої пари.

Дуже часто каблучки - частина довгої сімейної історії. Вони можуть стати надбанням роду, своєрідною реліквією, яка зберігає у собі історію родини. Гарною традицією є передача прикраси від покоління до покоління. Це неймовірно, коли ти тримаєш у руці обручку своєї любої бабусі, або прабабусі. Відразу відчуваєш зв'язок зі своїм корінням. Каблучка перетворюється із звичайного ювелірного виробу на родинний літопис.

Наразі майстри ювелірної справи у синергії із дизайнерами прагнуть створити новітні й свіжі варіації каблучок, але як показує практика, молодята часто віддають перевагу класиці. Що поробиш, традиція.

Класичний дизайн обручки досить непоганий вибір для тих пар, які ставляться до цього символу шлюбу відповідально. Консервативна золота каблучка, гладенька та мінімалістична, яка виблискує на безіменному пальці, відразу показує, що її власник одружений.

Ювелірні компанії дивують різноманіттям класичних обручок. Тут тобі і тоненькі, і широкі, зовсім пласкі або випуклі. Часто дизайнери застосовують модні комбінації білого та червоного металу або оздоблюють обручки камінням. Багато хто любить наносити гравіювання. При бажанні можна придбати каблучки із діамантом. Столична Ювелірна Фабрика™ пропонує молодятам надзвичайну послугу - інкрустацію каблучок дорогоцінним каменем. Послуга безкоштовна, пара оплачує тільки вартість дорогоцінного каменю.

Обручка - символ шлюбних обіцянок, нагадування, що ти присягнувся бути з людиною і в молодості, і в старості, в багатстві і злиднях, у хворобі і у здоров'ї. Вдягаючи каблучку на палець коханій людині, ти підтверджуєш свої наміри та обіцяєш бути надійним партнером на все життя.

Головне в цій історії - кохання та щастя. Любіть та прагніть, а вибір каблучки довірте Столичній Ювелірній Фабриці™.
stolychnashop.com.ua
Автор:stolychnashop.com.ua написать автору

дата публикации: 16.05.2019 11:07


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены