<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

DLT (технології розподіленого реєстру) повернуть довіру до Інтернету

Інтернет речей.

Bosch забезпечить спілкування об'єктів між собою в Інтернеті речей

▶ Інтернет речей для мобільності, промисловості та життя
▶ Екосистеми й відкриті платформи створюють економіку речей
▶ Перший Digital Trust Forum за участю міжнародних експертів
▶ Голова Ради Правління Bosch, Фолькмар Деннер: «Нам потрібні безпечні відкриті платформи та Інтернет, в якому користувачі зможуть вирішувати самі за себе».

Штутгарт і Берлін, Німеччина — Bosch досяг чергового рубежу на шляху до світового лідерства серед постачальників Інтернету речей. На першому етапі компанія мільйони разів підключала до Інтернету речей автомобілі, обладнання, будівлі й різні предмети повсякденного користування.
Тільки у 2018 році Bosch продав 52 млн підключених товарів, що на третину більше, ніж у минулому році. За допомогою Bosch IoT Suite, власної програмної платформи Інтернету речей з відкритим вихідним кодом, компанія вже під'єднала понад 10 млн пристроїв різних виробників. А зараз спільно з партнерами Bosch працюють над тим, щоб ці пристрої взаємодіяли між собою в рамках безпечних екосистем.
На міжнародній конференції Bosch ConnectedWorld 2019 (BCW19) в Берліні провідний постачальник технологій та послуг пропонує зазернути в майбутнє підключених рішень для мобільності, промисловості та життя. Девіз цього галузевого форуму: «Від Інтернету речей до економіки речей». Ключову роль в цих областях цілком можуть отримати технології розподіленого зберігання реєстру (DLT — Distributed ledger technologies), такі як блокчейн.
«Об'єднуючи фізичну і цифрову сфери, ми робимо повсякденне життя людей простішим», — говорить Голова Ради Правління Bosch доктор Фолькмар Деннер на BCW19, звертаючись до більш ніж 5 000 шанувальників технологій з політичних, ділових, наукових і громадських кіл.
«У майбутньому речі будуть не просто пов'язані між собою для спілкування, вони будуть вести бізнес один з одним».

DLT як ключова технологія в «економіці речей»
Стратегічний інтерес Bosch до цих технологій викликаний тим, що вони знаменують початок «економіки речей», в рамках якої підключені об'єкти зможуть незалежно взаємодіяти між собою і навіть самостійно укладати смарт-контракти. Наприклад, в області мобільності це допоможе прискорити стандартні процедури. Як результат, можуть з'явитися різноманітні послуги, такі як автоматичне виставлення рахунків автовласникам за користування платними дорогами, стоянками і зарядними станціями.

Автомобіль, який веде переговори із зарядними станціями
Разом з постачальником енергоресурсів EnBW Bosch працює над прототипом, який використовує технологію блокчейну для оптимізації процесу зарядки електромобіля. Головна ідея — спростити весь процес і підстроїти його під потреби клієнтів так, щоб вони могли обирати, резервувати й оплачувати послуги самостійно.
Наприклад, оператор може скомбінувати програмне забезпечення, розроблене Bosch для автомобілів, з програмою управління зарядними станціями, що дозволить надавати клієнтам прозорі моделі ціноутворення. При цьому, варіанти змінюються в реальному часі залежно віж завантаженості зарядних станцій і наявності екологічно чистої електроенергії, що отримується з поновлюваних джерел.
Вся транзакція — резервування та оплата являє собою повністю автоматизовану операцію на базі блокчейну. Цей сервіс здатен враховувати й інші переваги клієнта. Наприклад, клієнт, який любить каву й у якого маленькі діти, може обрати зарядну станцію для автомобіля недалеко від дитячого майданчика та кафе. Наразі проводяться пробні запуски цієї нової системи.

Автомобіль, який сам оплачує паркування
Bosch і Siemens спільно розробляють другий додаток — розумну систему управління паркуванням на основі блокчейну. В майбутньому, завдяки DLT, паркування стане значно простішим. Автомобіль буде безпосередньо комунікувати з найближчими стоянками й визначати найкращі умови для автовласника. Обравши стоянку, автомобіль самоідентифікуватиметься біля в'їзду, після чого шлагбаум підніметься без необхідності водієві брати талон.
Виїзд зі стоянки також буде відбуватись без зайвих дій, оскільки машина сама налаштує контакт з виїзним шлагбаумом і оплатить стоянку через віртуальну транзакцію. Водієві більше не доведеться тримати напоготові дрібні гроші або переживати, як би не втратити паркувальний талон. Компанії-партнери встановили прототип системи в дослідному кампусі Bosch в Реннінгені та в кампусі Siemens в Мюнхені.

Розподілені структури відновлюють довіру в Інтернеті
Основа DLT — розподілені структури в Інтернеті. Замість того щоб зберігати дані на декількох платформах в центрах обробки даних, їх розподіляють серед численних серверів. «Щоб цифрові екосистеми отримали довіру, нам потрібні відкриті платформи та Інтернет, в якому користувачі зможуть вирішувати самі за себе», — коментує Деннер.
Це буде по-справжньому корисно для людей. Якщо користувачі перебувають «в полоні» однієї з веб-платформ, то провайдер може на свій розсуд змінювати умови користування. В міру здобуття незалежності від великих гравців на ринку Інтернету користувачам не потрібно сліпо приймати такі зміни. «Ми вибудовуємо довіру до Інтернет-платформ за допомогою розподілених структур. Вони дозволяють брати участь в процесах безлічі гравців», — коментує Член Ради Правління Bosch доктор Майкл Болле. Розподілені платформи під керуванням екосистеми, що включає безліч рівних партнерів, також краще захищені від зовнішніх атак.

Три принципа лідера Інтернету речей: речі, технології, довіра
З ініціативи Bosch представники провідних міжнародних асоціацій і організацій, включаючи Інститут інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE), Digital Europe, ETSI, Фонд Eclipse, Trustable Technology, Plattform Industrie 4.0, Промисловий інтернет-консорціум (IIC) і Trusted IoT Alliance зустрічаються на першому Digital Trust Forum в Берліні 16 травня 2019 року. У центрі уваги учасників є питання, як створити й зберегти довіру до цифрових систем.
Очікується, що до 2020 року обсяг світового ринку Інтернету речей виросте на 35% і досягне 250 млрд доларів США. «Ситуація, в якій переважна реакція на цифрові інновації — недовіра і страх — для нас неприйнятна. Тому мета Digital Trust Forum — ініціювати в колі експертів відкрите обговорення проблем довіри, які ставить перед нами Інтернет», — говорить Болле.

5000 учасників, 80 експонентів, 150 спікерів
У цьому році на Bosch ConnectedWorld понад 80 компаній на своїх стендах демонструють, як швидкий розвиток Інтернету речей відкриває нові можливості в роботі та в повсякденному житті. Очікується, що 15 і 16 травня близько 5000 чоловік зберуться в STATION Berlin, на майданчику в 14 000 квадратних метрів. У числі понад 150 спікерів заходу Голова РадиПравління Bosch Фолькмар Деннер, голова Правління Munich Re д-р Йоахім Веннінг, голова Правління Vattenfall Магнус Холл і винахідник HTML і засновник всесвітньої павутини сер Тімоті Бернерс-Лі.
Близько 700 програмістів, співробітників стартапів і дизайнерів візьмуть участь в хакатоні, щоб розробити нові рішення в області Інтернету речей для повсякденного життя, мобільності, промисловості та логістики. У 2019 році Bosch ConnectedWorld проводиться вшосте. Це одна з найбільших у світі міжнародних конференцій, присвячених Інтернету речей.Контакти для преси:
Іванна Черевко
Телефон: +38 044 490-2400
E-mail: Ivanna.Cherevko@ua.bosch.com

О компании: Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. В компанії працює близько 410 000 співробітників по всьому світу (дані на 31 грудня 2018 г.). Згідно з попередніми даними, обіг компанії в 2018 році склав 78,5 млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться по чотирьом бізнес-напрямкам: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. Bosch, лідер в області Інтернету речей, пропонує інноваційні рішення для розумного будинку, розумного міста, автомобілів з Інтернет-підключенням і промисловості 4.0. Компанія використовує свій досвід і знання в сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати для клієнтів єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень. Стратегічною метою Групи компаній Bosch є створення інноваційних продуктів і послуг у сфері Інтернету речей для поліпшення рівня життя по всьому світу. Компанія Bosch підвищує якість життя завдяки розробці передових технологій з широким спектром можливостей і рішень, що надихають, розроблених для життя.
Компанія була заснована в Штутгарті в 1886 р Робертом Бошем (1861-1942) як «Майстерня точної механіки і електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. Дев'яносто два відсотки акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом голосуючих акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.
Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com або https://www.facebook.com/BoschUA/


Smart agency
Автор:матига написать автору

дата публикации: 16.05.2019 16:31


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены