<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

ВОЛЯ вдруге поспіль стала генеральним спонсором благодійного проекту «Мама року» в Херсоні

Третій рік поспіль у місті Херсоні проводяться заходи, метою яких є надихнути мам усієї України буди щасливими та самодостатніми та зібрати кошти на благодійністью

За підтримки компанії ВОЛЯ 17 травня 2019 року у Херсонському обласному палаці молоді відбудеться міська церемонія нагородження «Мама року». Захід приурочено до Міжнародного дня матері та має на меті привітати жінок, вшанувати найкращих й найактивніших матусь міста та зібрати кошти на підтримку соціально-психологічного ресурсного центру для дітей «Крила янгола».
Вже втретє у місті проводиться таке свято, яке присвячено дбайливим, надихаючим, гарним, енергійним і талановитим мамам. І вдруге поспіль ВОЛЯ стає генеральним спонсором цього благодійного проекту. Цього року у церемонії візьме участь більше 100 мам. Завдяки анкетам визначилися переможниці у 10 номінаціях. Це жінки-мами, які встигають буквально все у своєму житті: виховувати дітей, будувати кар'єру, вести домашній побут, займатися своїм розвитком, брати участь у соціальних ініціативах, при цьому залишатися гарною і жіночною.
Захід такого напрямку ВОЛЯ підтримує не випадково, адже одним із принципів політики корпоративної соціальної відповідальності компанії є підтримка сімейних цінностей, уособленням та берегинями яких і є мами.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 20.05.2019 16:44


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены