<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Група компаній «Олком» планує досягти показника обсягу виручки

«Відмітна риса продукції бренда «Олком» — це насамперед унікальність. Деякі смаки ми розробляємо, проводячи безліч дегустацій.

Тому вони моментально стають улюбленцями споживачів. «Олком» є трендсеттером у олійно-жировій галузі: пропонує новинки, створює категорії, унікальні рецептури, задає напрям руху ринку. Ми першими в Україні використали знак «фітнес-меню», надав можливість споживачу чітко розуміти скільки калорій в 1 г продукту. З випуском лінійки майонезів STYLE, ми створили нову категорію — «смаковий майонез» та стали першими в Україні виробниками low-trans маргаринів та харчових жирів, — розповіла на зустрічі з журналістами Анжеліка Бережко, керівник департаменту маркетингу ПрАТ «Київський маргариновий завод».
Розширення присутності на внутрішньому та зарубіжних ринках вимагає від компанії дотримання найвищих стандартів якості. Продукція «Київського маргаринового заводу» вже зараз має сертифікати відповідності стандартам Європейського Союзу та США.
«У сфері управління якістю ми реорганізували відповідну службу у Департамент управління якістю. Тепер до нього входять і технологи, і лабораторія. Ми забезпечуємо наскрізний контроль якості на всіх етапах технологічного процесу — від моменту приймання сировини до відвантаження у роздрібний продаж чи нашим партнерам. Бувають випадки, коли ми не приймаємо сировину, яка не відповідає вимогам та стандартам діючих регламентів в галузі», — акцентувала Оксана Зайченко, директор департаменту управління якістю ПрАТ «Київський маргариновий завод».
Юрій Євенко, голова правління ПрАТ «Київський маргариновий завод», додав, що підприємством цікавляться стратегічні міжнародні партнери, які готові інвестувати у подальший розвиток компанії.
«Ми близько півроку ведемо консультації з Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією з групи Світового банку. Також у нас незабаром заплановані перемовини ще з двома міжнародними інвестиційними фондами — ми йдемо шляхом залучення стратегічного інвестора. Компанія готова до входження нового партнера, акціонера. Компанія потребує коштів на активний розвиток, нам потрібен стратегічний фінансовий партнер», — наголосив Юрій Євенко під час спілкування з журналістами.

О компании: ТМ «Олком» — відомий український бренд майонезів, маргаринів, гірчиці та олії. Відповідна продукція виробляється ПрАТ «Ки&#239;вський маргариновий завод», яке входить до складу Групи компаній «Олком» разом із ТОВ «Київський маргариновий завод» (торговий дім Групи) та ПП «Рута-К». Київський маргариновий завод веде свою історію з 1949 р. і є одним з найвідоміших підприємств столиці України.
Новітні технології на базі встановленого на підприємстві обладнання провідних виробників Німеччини та Франції у поєднанні з багаторічним досвідом дозволили «Олком» увійти до ТОП-100 найдорожчих брендів України. Обсяг виробництва продукції за підсумками 2018 р. перевищив 17 тисяч тонн, бренд має міцні ринкові позиції у товарних категоріях маргарин, майонез, гірчиця та олія. За обсягами переробки олії Група компаній «Олком» входить до ТОП-10 найбільших вітчизняних виробників.
Асортимент кінцевої продукції КМЗ складається з товарних позицій як для промислових споживачів b2b-сегмента, так і для кінцевих споживачів b2c-сегмента. Бренд представлений у всіх каналах збуту продуктів харчування, в тому числі у провідних торговельних мережах. У 2019 році Група компаній «Олком» планує збільшити обсяги випуску продукції, а також розширити канали дистрибуції для зміцнення своєї присутності на українському та міжнародних ринках, зокрема в країнах Європейського Союзу, Африки та Азії.


PR-Service
Автор:Наталия Глушак написать автору
тел.:050 357 19 07

дата публикации: 21.05.2019 13:15


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены