<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

60834315_444039926142642_163021866041081856_n 60475151_291247251783875_1276255416111595520_n 60566217_895231210831747_2910600195769106432_n
Міжнародна екологічна конференція «Свідомий бізнес»

Міжнародна екологічна конференція «Свідомий бізнес»

15 травня 2019 року відбулася Міжнародна екологічна конференція «Свідомий бізнес» в новому екологічному кампусі UNIT.City. Ця платформа об'єднала представників українських та іноземних компаній, власників соціально-відповідального бізнесу, інвесторів, представників виконавчої влади, громадських організацій, експертів в екології та інноваціях, архітекторів, діячів культури і представників ЗМІ.
Ініціатором заходу стала Громадська організація «Інститут соціальних інновацій та розвитку», за підтримки групи компаній «NIAR» і «Центру Міжнародного співробітництва та реалізації проектів». Метою заходу було сприяння економічним, екологічним і соціальним перетворенням в Україні відповідно до світових тенденцій сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності.
Уже відразу біля входу кожен учасник міг протестувати і підібрати собі електромобіль, представлений компанією Green Wheels. А заходячи і реєструючись всі гості і спікери відразу занурювалися в еко атмосферу: в холі розташовувалася експо зона з програмою від громадської організації let's do it Green, де виступали експерти zero waste, проходили презентації інноваційних та унікальних еко винаходів і стартапів, а також були представлені інсталяції відомого скульптора Astian Rey і виставка картин талановитої художниці Ольги Кондрацької на еко тему. Все це сприяло ефективному нетворкінгу представників влади, бізнесу та громадськості.
Серед зіркових гостей і спікерів були Маргарита Січкар, яка презентувала інноваційний Global hub, а Віктор Чумак говорив про корупційну ситуації в Україні в сфері переробки відходів і про шляхи вирішення.
«Хочу подякувати всім партнерам, які приєдналися та підтримали проведення Міжнародної екологічної конференції «Свідомий бізнес». Насичена програма за участю яскравих і неординарних спікерів в області інноваційних технологій, енергоефективності та корпоративної-соціальної відповідальності зарядили учасників актуальними ідеями для успішних бізнес проектів і розкрили тенденції сталого розвитку України до 2030года», - зазначила Наталія Удовиченко, президент Громадської організації «Інститут соціальних інновацій та розвитку».
Так як основною місією конференції є поліпшення добробуту України завдяки досягненням цілей сталого розвитку, які орієнтують бізнес не тільки на отримання максимального прибутку, а й на поліпшення стану навколишнього середовища і збереження природних ресурсів.
Тому відкрив конференцію «Свідомий бізнес» Маркус Бранд, старший радник ПРООН в Україні. Він наголосив на важливості впливу бізнесу на екологічну та економічну ситуацію в Україні і закликав об'єднатися для реалізації 17 цілей сталого розвитку прийняті ПРООН на міжнародному рівні.
А Клавдія Шевелюк, консультантка з питань сталого розвитку та засновниця агентства змін Responsible Future, повідомила: «Людство увійшло в еру ANTHROPOCENE, де рівень людської активності, відіграє істотну роль в екосистемі Землі. Кількість використаних людиною природних ресурсів починає перевищувати обсяг, який Земля здатна відновити.»
У першій дискусійній панелі, яка була присвячена темі - Інвестиції в рециклинг: як відходи перетворити в прибуток, виступив Роман Ільченко, засновник компанії EcoAir. Він презентував унікальний проект з переробки відходів який не має аналогів в світі та окупається протягом 6 років і приносить прибуток 1,97 млн.євро в рік.
Модератором другої секції «Вигідні бізнес кейси інноваційних та енергоефективних технологій» виступила Анна Новикова, co-founder групи компаній NIAR, з аналітикою ситуації і озвучила, що: «Україна може виробляти 74% енергії з відновлюваних джерел енергії».
Після позитивних відгуків команда «Інституту соціальних інновацій та розвитку» вирішили зробити серію онлайн круглих столів для того, щоб ті, хто не встиг відвідати конференцію зміг приєднатися до ком'юніті «Свідомий бізнес». А також вже зараз планується організація наступної конференції в листопаді 2019 року, запрошуємо до співпраці соціально-відповідальні компанії.
Партнери конференції: Philip Morris International, Укренерго, Global Compact in Ukraine, ГО «RE:СТАРТ», міжнародна торгова палата ICC Ukraine, GIZ, EcoAir, Recycling Solutions, Responsible Future, Фармак, 1+1Media, inLab architects, PLITOS, LETS DO IT GREEN UKRAINE, Rotary Club, CSR Ukraine, IDA "Агентство інноваційніх розробок", СИНХРОПРОСТІР, SolarGaps, УСПП, Національна Екологічна Рада України, ГО "Міжнародна екологічна безпека", Центру розвитку інновацій, ГО «Міжнародна спеціальна антікорупційна колегія», JCI Youth, PRess Association UA, Зелена школа, Життя в стилі ЕКО, ресторан Nebos та пиріжкова Тітка Клара.
ТВ партнер - 8 канал. Онлайн трансляція - Телеканал I-UA.tv
Серед медіа-партнерів конференції - журнали «Деловая столица»; «Публичные люди»;
«Час Перших»; «Мир отдыха и Бизнеса»; Грушевского, 5; Эко Украина; NOVA; Інтернет-видання - Оглядач; апостроф; politeka; znaj. ua і Ліга.
За інформаційної підтримки: Європейської Бізнес Асоціації в Україні, Бізнес-школи МІМ-Київ та Американської Торгівельної Палати в Україні.


Компанія соціальних комунікацій Пі-Ар-Дім
Автор:Красненкова Наталья написать автору
тел.:067 465-54-26

дата публикации: 21.05.2019 13:21


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены