<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Спорт

Команда ВОЛЯ приєдналася до учасників Велодня в Харкові

Щороку співробітники національного провайдера ВОЛЯ беруть участь у спортивних змаганнях та марафонах у містах присутності компанії.

Команда співробітників Харківської філії ВОЛЯ проїхала маршрутами Велодня в Харкові. Любителі велоспорту з телекомунікаційної компанії вже не перший рік беруть участь в такому цікавому змаганні, головна мета якого підтримка здорового способу життя.
Організатори Велодня провели конкурс ідей. За його підсумками було вирішено провести флешмоб, присвячений автентичним харківським словам та поняттям. На головній площі міста велосипедисти зобразили «тремпель» (плічка, вішак), а також такі місцеві слівця як «тю», «ля», «шо». А Велодень пройшов під гаслом «Ну шо, покатаємо?».
«У харківської команди ВОЛЯ найпозитивніші враження від спортивного свята. Настрій і енергетика Велодня виявилися співзвучні з командним духом нашої компанії, завжди націленої на лідерство в наданні телекомунікаційних послуг жителям нашого міста і країни», - говорить Дмитро Бондаренко, директор Харківської філії компанії ВОЛЯ.
ВОЛЯ активно підтримує ініціативи своїх співробітників, тому компанія регулярно бере участь в різних масових змаганнях, таких як марафонські або напівмарафонські пробіги, велогонки.
Компанія інвестує в розвиток спортивної культури в країні. Близько десяти років ВОЛЯ є партнером Паралімпійської і Дефлімпійської збірних України, виступає офіційним партнером Національного комітету спорту інвалідів.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 24.05.2019 16:43


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены